Lazer Epilasyon Tedavileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer epilasyon seçenekleri sayesinde sizlerde yüksek bir etki oranına hemen en uygun fiyatlar ile sahip olun. Muhteşem bir başarı sizleri bekliyor. Avantajlı fiyatlarla sizlerde Adıyaman ve Diyarbakır lazer epilasyon merkezlerinden istediğiniz etkiyi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Tedavileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Epilasyon Tedavileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler Admin
Bu içerik 389 kez okundu.

Bu gerçekleri göz önünde bulundurarak şu anda günümüzde kullanılan lazer yöntemlerini karşılaştıralım:

 Termoliz

Isı yalıtımı, yalıtılmış bir prob kullanırken, su içeren dokuyu, probun açıkta bırakılan paketinden her yönde ısıtma yeteneğine sahiptir. Ne kadar ısıtılır zamanlama ve yoğunluğa bağlıdır.

 (Termo-Anlamlı Isıdan ve Çözünmeden Anlamı bozma) Bir maddenin ısı kullanarak diğer maddelere ayrıştığı kimyasal bir işlem.

Isıtıp ne kadar iyi prob taktığınıza bağlıdır. Aynı zamanda, iyi yerleştirmeleri kolaylaştıran, ucuz, ince, sivri bir prob kullanmanın avantajına sahipsiniz.

Bunu, önünde, çok dar, silindirik bir desende yalnızca ışığı verebilen pahalı, hassas ve sorgulanabilir bir lazer prob kullanarak foliküle yerleştirilen daha kalın, tarama tipi lazerle karşılaştırın. Adıyaman lazer epilasyon merkezleri unutulmaz bir etkiyi sizlere sunmaktadır.

Dermal papillayı yok etmek, daha önce de belirttiğimiz gibi, daha geniş bir ısıtma düzenine sahip termal çözünüme kıyasla çok daha fazla doğruluğa ihtiyaç duyar.

 İkinci Tip

Saçları yok etmek için geliştirilen ikinci bir lazer türü, cildin yüzeyinden kıl follikülü boyunca kökene kadar ışıyan ışık tutar. Çapı sadece bir ila bin inç olan dermal papilla veya ampul alanına doğru ve tekrar tekrar vurmak çok zor olacak.

Çoğu durumda, follikülün tamamında önemli miktarlarda doku yok edeceksiniz ve sadece bazen dermal papillaya çarptıracaksınız. Özünde, normal dokunun foliküler dokuya oranı oldukça yüksek olacak ve önemli miktarda ağrı yaşanacaktır.

 Karbon Lotion Yöntemi

Üçüncü lazer epilasyon yöntemi geliştirildiğinde, karbon partiküllerinin saç folikülünü karbon ile kaplayacağını ümit ederek, kıllı cilde ovulması gereken karbon içeren bir losyon gerekir. Diyarbakır lazer epilasyon hizmetini de sizlere uygun fiyata sunmaktadır.

Deri yüzeyi daha sonra saç ve üst follikül çevresinde karbon parçacıklarını ısıtan lazer ışığı ile taranır. Bu yöntemle ilgili problem, karbon parçacıkları foliküler infüzyülumdan daha derin folikül içerisine nüfuz etmemesi ve çoğunun saç dökülmesi ve diğer hücre döküntüleri infundibulumu doldurması nedeniyle cilt yüzeyinin çok ötesine geçmemesidir.

Sonuç olarak, tüylerin bir kısmı, kimyasal depilatörlerinkinden çok farklı olmayan bir etki yaratmak için söylenir ve kesinlikle kalıcı olmayacaktır. Bu epilasyon için çok pahalı olan geçici bir araçtır. Ayrıca edirne lazer epilasyon merkezlerinden de faydalanabilirsiniz.

Tam vücut lazerli epilasyon yaptım ve onu güvenli, etkili ve tamamlandıktan sonra herkese tavsiye ediyorum, daha önce tıraş için harcanan zamandan kazandırır. Cildin türünüz ile etkili olmasını sağlamak için epilasyon prosedürleri için hangi lazer türünü kullandığını görmek için yerinde epilasyon uzmanınıza danışın.

edirne lazer epilasyon diyarbakır lazer epilasyon adıyaman lazer epilasyon trlazerepilasyon.com trlazerepilasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!