Spor Organizasyonlarınıza Görsel Detay Katın

Futbolseverler ve sporseverler için özel seçenekleri bir araya getiren formatasarla.com.tr adresi canlı renkler ve özel tasarımlar sunar.

Spor Organizasyonlarınıza Görsel Detay Katın
Spor Organizasyonlarınıza Görsel Detay Katın seobaz
Bu içerik 263 kez okundu.

Futbolseverler ve sporseverler için özel seçenekleri bir araya getiren formatasarla.com.tr adresi canlı renkler ve özel tasarımlarla futbol organizasyonlarınızı özel bir formata dönüştürüyor. Mahallenin halı saha turnuvası için özel bir format sunan forma tasarım adresi buna ek olarak okullar arası futbol turnuvaları spor organizasyonları için görsel yönden kreatif seçenekler sunuyor.

 

            Forma tasarlama adresinde forma tasarlama için yapacağınız işlemelerde oldukça pratik şekilde hazırlanmıştır. Forma tasarla bölümünde zevkinize göre forma tasarımı menüsü sunuluyor. Adım adım Formanızı tasarlayacak ve sahalarda boy göstereceğiniz özel formaya sahip olacaksınız. İlk adımda çok sayıda seçenek arasından üst forma seçimi yapabileceksiniz. Yatay diker çizgilerin yanında parçalı tasarımlar da seçebileceğiniz seçenekler olarak öne çıkıyor. Daha sonra forma rengini seçerek forma tasarlama işlemine devam edeceksiniz. Çok sayıda renk seçeneği arasından şort ve çorap seçim yaptıktan sonra ile adım adım forma yaptırma işlemine devam edeceksiniz.

 

            Diğer adıma geçtiğinizde şort ve çorap rengini seçerek kendi formanızı kendiniz tasarlamaya devam edeceksiniz. Kaleci forması seçimi isteğinize göre yaptıktan sonra diğer adıma geçerek logo ve sponsor detayı ekleyebilirsiniz. Son adımlara yaklaşırken takım arkadaşlarınızın sayısına göre adette forma seçecek ve her oyuncunun isim kısmını ekleyeceksiniz. Tüm detayları tamamladıktan sonra forma siparişi ve butonunu seçerek siparişinizi hazır hale getireceksiniz. En kısa sürede adresinize gönderilecek olan formalarla halı sahalarda, salonlarda, statlarda boy gösteremeye ve hünerlerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz.

 

            Aynı renk ve tasarımda formalarla takım ruhunu yansıtacağınız forma konseptleri ile takım arkadaşlarınızla tek vücut tek yumruk olacaksınız. Rakiplerinizin karşısında organize ve tertipli görünümüz ile rekabete ne kadar hazır olduğunuz hissettirecek forma takımınızla rakiplerinize gövde gösterisi yapacaksınız. Bu seçeneklere sahip olmak istiyorsanız forma tasarımı işlemlerini takip ederek özel takım görünümüne kavuşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!