Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Kucaklaştı

Büyük küçük herkesin severek takip ettiği, Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında ayı arasında geçen maceraları konu alan çizgi film Maşa ile Koca Ayı, Next Level'da minik ziyaretçileri ile buluştu.

Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Kucaklaştı
Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Kucaklaştı Admin
Bu içerik 806 kez okundu.

Kavuşmak için dakikaları saydılar

 

Gösteri öncesi, 'En Güzel Heykel' kim oyunu oynayan çocuklar birbirinden renkli görüntülere imza attı. Maşa ile Koca Ayı'ya kavuşmak için dakikaları sayan miniklerin, sevilen çizgi film kahramanları ile buluşma anı ise görülmeye değerdi. Birbirinden eğlenceli müzikler eşliğinde dans eden minikler, etkinlik sonunda Maşa ile Koca Ayı ile fotoğraf çektirme şansı da yakaladı. Maşa ile Koca Ayı'nın dünyasına yolculuk yapan çocuklar, sahne şovunun yanı sıra alana kurulan Koca Ayı’nın ağaç evi, tablet oyun alanı, interaktif yarışma alanı, dev puzzle ve bal kovanı oyun alanında da eğlencenin tadını çıkardı.

 

Türkiye'de olduğu kadar dünyada da beğeni ile izlenen animasyon çizgi dizinin sevilen karakterleri, 5 Şubat tarihine kadar 13.30 – 15.30 – 17.30 saatlerinde 3 seans sahne alacak. Sahne seanslarının yanı sıra etkinlik alanı ( Tablet oyun alanı, interaktif yarışma alanı, dev puzzle ve bal kovanı oyun alanı) 13.00 ve 18.00 saatleri arasında minikleri ağırlayacak.

 

Next Level Alışveriş Merkezi: Prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yer alıyor. Ankara’nın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren bu projenin bir parçası olarak Next Level Alışveriş Merkezi, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla öne çıkıyor. Next Level, seçkin markaları bir araya getiren mağaza karması ile lüksü, ziyaretçileri için ulaşılabilir hale getiriyor.

Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; Uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer katıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerini buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlayan Next Level; konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!