VİTAMİN KULLANMA PRESİPLERİ

MedAmerikan Tıp Merkezi’nin Caddebostan Kültür Merkezi’nde (CKM) düzenleyeceği sağlık seminerleri devam ediyor. Seminerlerin üçüncüsü, 3 Şubat 2017 günü Dr. Pınar Akan’ın katılımıyla, ücretsiz olarak düzenlenecek. Seminerde, ‘Vitamin Kullanma Prensipleri’ konusu ele alınacak.

VİTAMİN KULLANMA PRESİPLERİ
VİTAMİN KULLANMA PRESİPLERİ Admin
Bu içerik 302 kez okundu.

MedAmerikan Tıp Merkezi, bünyesinde hizmet veren doktorların katılımıyla gerçekleştirdiği Caddebostan Kültür Merkezi Sağlık Seminer dizileri devam ediyor. 3 Şubat 2017 Cuma günü 14.00-16.00 saatleri arasında Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan seminerlerin üçüncüsü, CKM B Salonu’nda düzenlenecek.

 

MedAmerikan Tıp Merkezi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Pınar Akan’ın sunumuyla düzenlenecek olan seminerin ana konusu, ‘Vitamin Kullanma Prensipleri’ olacak. Vitamin kullanımına yönelik tüm detayların ele alınacağı seminer herkese açık olup, katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

 

MedAmerikan Tıp Merkezi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Pınar Akan seminerde şu konular hakkında bilgi aktaracak:

  • Kaliteli yaşamın temelinde potansiyelimizi gerçekleştirmek yer almaktadır.
  • Her yaş grubunda gereksinimlerin karşılanması için destek alınmalı,
  • Tüm besin desteğinin doğadan alınmasının ideal olmasının yanı sıra değişen yaşam koşulları,
  • Hekim kontrolünde ölçüm yaparak vitamin takviyesi alınmalı,
  • Zihinsel, fiziksel ve ruhsal iyilik sağlamaları amaçlanmalı.

 

MedAmerikan Tıp Merkezi Hakkında

 

MedAmerikan Tıp Merkezi Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın bir parçası olarak 1997 yılında kurulmuştur. 9000 m2’lik kapalı alanda uluslararası tıp merkezi standartlarında planlanarak inşa edilen, tıbbın birçok uzmanlık dalında faaliyet gösteren MedAmerikan Tıp Merkezi, uluslararası standarttaki kaliteli hizmetlerini, uzman doktor ve deneyimli sağlık personeliyle sunmaktadır.

Anadolu yakası ve özellikle Bağdat Caddesi sakinlerinin her türlü sağlık sorunlarının çözümü için güvenle başvurdukları 24 muayene odası, gelişmiş tıbbi görüntüleme ve klinik laboratuvarına ek olarak, ameliyathaneleriyle yatış gerektirmeyen cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebilecek bir sağlık merkezi olarak hizmet sunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!