Şirketler İçin En Doğru Çözüm Kiralamak

Son yıllarda birçok alanda kurumlar profesyonel çözüm ortağı ile işbirliği yapmakta ve filo kiralama yapmakta bu kategoride yer almaktadır.

Şirketler İçin En Doğru Çözüm Kiralamak
Şirketler İçin En Doğru Çözüm Kiralamak ahmetsahin
Bu içerik 280 kez okundu.

Şirketlerin özellikle de personel sayısı fazla olan kurumların dışarıda çalışmakta olan ekiplerine tahsis ettikleri araçları satın alarak maliyetleri yükseltmek yerine uzun dönem kiralama yaparak avantajlarından faydalanmaktadır.

 

Son yıllarda birçok alanda kurumlar profesyonel çözüm ortağı ile işbirliği yapmakta ve filo kiralama yapmakta bu kategoride yer almaktadır. Birçok avantajından dolayı tercih edilen uzun dönem kiralama kurumların maliyetten, zamandan ve iş gücü kaybını engellemek için tercih ettikleri bir yoldur.

 

 Uzun dönem kiralama ile kurumların kazançları nelerdir?

 

  • Belli bir maliyette olan araç alımları yerine sadece aylık ödemeler ile araç kirama yapılmakta ve böylelikle araç alımı yapılırken doğan maliyetler düşmektedir.
  • Araç arızalarında ve araçların periyodik olarak yapılması gereken bakım işlemlerinin hepsinin organizasyonunda kiralama yapan firmadan destek alınabilir ve yönlendirmeleri doğrultusunda daha kısa sürede kiralayan firmaya araçları teslim edilir. Servis ile yaşanan herhangi bir problemde de yine kiralama yapan firma devreye girmekte ve sorunu çözmektedir.
  • Araçların sigortalarının bitiş süreleri, ödemeleri gibi tüm yapılması ve hazırlanması gereken evraklar araç kirama firması tarafından takip edilmekte ve zamanında kiralama yapan firmaya ulaştırılmaktadır. Böylelikle araç ile alakalı bu süreçleri kiralama yapan firmanın takip etmesine gerek kalmamaktadır. Süreçlerin takibi de tamamlanması da kiralama yapan firmaya aittir.
  • Araçların lastik değişimleri gerektiği için mevsim geçişlerinde bu yenilemeler de yine kiralama yapan firmalar tarafından takip edilmektedir.

 

 Filo kiralama firmaları hangi araçların kiralamasını yapmaktadır?

 

Filo kiralama yapmak istediğinizde kiralama yapmak istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Antlaşmaya ve koşullara uygun olduğunda renk seçimi de dahil olmak üzere istenilen araçlar kiralama yapan firma tarafından temin edilebilmektedir. Bu yüzden hangi aracı istediğinizi seçmeniz ve aylık ödemelere göre aracınızı belirlemeniz yeterli olacaktır.

 

Yapılan sözleşme ile araçlar talep eden kuruma teslim edilir. Sözleşmede kullanıcı firmalarında bazı yükümlülükleri bulunmaktadır. Bu sözleşme her iki tarafında imzalaması ve koşulları kabul etmesiyle araç belirlenen süre boyunca kiralama yapan firmada kullanımı için kalır. Birçok kolaylığı ve avantajı ile araç kirama yapan firmalar sözleşme bitiminde yeni araçlar için talepte bulunabilir ya da sözleşmenin belli bir süre daha uzatılmasını talep edebilmektedir. Daha detaylı bilgi için Almira Car Rental Services sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!