Çalgı Çengi Oyuncularının Forum Trabzon’da Kuymak Keyfi!

“Çalgı Çengi İkimiz” filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Forum Trabzon’da yapılan özel gösterimde Trabzonlularla buluştu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir, gala öncesinde yöresel lezzet kuymağın keyfini çıkardı, ardından ziyaretçiler ile buluşarak keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Çalgı Çengi Oyuncularının Forum Trabzon’da Kuymak Keyfi!
Çalgı Çengi Oyuncularının Forum Trabzon’da Kuymak Keyfi! Admin
Bu içerik 469 kez okundu.

Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 26 Ocak Perşembe günü “Çalgı Çengi İkimiz” filminin Trabzon galasına ev sahipliği yaptı.

Filmin başrollerini paylaşan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve tüm oyuncu kadrosu gala öncesi Forum Trabzon’da düzenlenen toplantıda basın mensupları ile bir araya geldi. Kendilerine ikram edilen yöresel lezzet kuymağı afiyetle yiyen ekip, esprileri ile basın mensuplarına neşeli dakikalar yaşattı.

Ardından galaya katılan sevilen oyuncular, Trabzonlular tarafından yoğun ilgi gördü. Galanın yapıldığı iki salonu da gezen ve bol bol selfie çeken ekip, boyunlarındaki Trabzonspor atkısıyla Trabzonlulardan tam not aldı.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği Çalgı Çengi İkimiz filmi; Gürkan (Ahmet Kural) ve Salih’in (Murat Cemcir) artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkıp kendilerine yeni bir sayfa açmalarıyla başlıyor. Ancak bu düşündükleri kadar kolay olmuyor sonrasında başlayan olaylar zincirlemesi ise izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!