Çocuklar Planetaryum Atölyesi, Makey Makey Etkinliği ve Ebru Çalışması ile aktiviteye doyacak

Trump AVM’de sömestr tatilinin ikinci haftası da dopdolu! Çocuklar, 30 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında Doğa Okulları işbirliği ile gerçekleşecek olan etkinliklerle bilimden sanata kadar pek çok alanda düzenlenen aktivitelerle hem eğlenecek hem öğrenecek.

Çocuklar Planetaryum Atölyesi, Makey Makey Etkinliği ve Ebru Çalışması ile aktiviteye doyacak
Çocuklar Planetaryum Atölyesi, Makey Makey Etkinliği ve Ebru Çalışması ile aktiviteye doyacak Admin
Bu içerik 328 kez okundu.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında sömestr tatilinin ikinci haftasında da eğitici & öğretici etkinlikler düzenleniyor. Doğa Okulları işbirliği ile gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar uzay temalı atölyede bilimle haşır neşir olurken, sanat çalışmalarında el becerilerini geliştirecekler. 30 Ocak’ta başlayacak ve 3 Şubat’a kadar devam edecek olan aktivitelerde çocuklar, eğlenerek öğrenecekler ve keyifli bir sömestr haftası geçirecekler.

30-31 Ocak günlerinde ‘Planetaryum Atölyesi’ ile çocuklar uzayın bilinmeyen yönlerini keşfedecek, özel olarak tasarlanan 360 derecelik uzay evinde eğlenirken öğrenecek.

1 Şubat Çarşamba günü çocuklar ‘Makey Makey Etkinliği’nde değişik nesneleri kullanarak bu nesneleri, bilgisayara komutlar verebilmelerini sağlayan bir butona dönüştürecek.

2-3 Şubat günlerinde ‘Ebru Sanatı Atölyesi” ile özel boyalar üzerinde fırçalar yardımıyla kendi şekillerini oluşturan çocuklar, bu şekilleri eğitmenler eşliğinde kâğıtlara aktarırken el becerilerini geliştirecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nin B3 katında gerçekleşecek olan etkinlere katilim ücretsiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!