Doğal Taş Seçenekleri İle Tanışın

Son zamanlarda evlerimizin vazgeçilmez modası haline gelen doğal taş modelleri ve tarzı evimizin hem şık hem de daha dekoratif bir görünüm sağlamasını hedefleyip bunda da başarı sağlamıştır.

Doğal Taş Seçenekleri İle Tanışın
Doğal Taş Seçenekleri İle Tanışın seobaz
Bu içerik 248 kez okundu.

Son zamanlarda evlerimizin vazgeçilmez modası haline gelen doğal taş modelleri ve tarzı evimizin hem şık hem de daha dekoratif bir görünüm sağlamasını hedefleyip bunda da başarı sağlamıştır. Doğal taş normal taşların aksine daha renkli ve ince desenli bir taş olup daha pratik bir yerleştirme olanağı da sağlamaktadır.

 Traverten

Türkiye de sadece bir kaç yerde bulunan bu traverten suyun aniden ortaya çıkması sonucu elde edilen basınç ve karbondioksit ile uçması halinde suda eriyerek kayaların üzerinde oluşması ile ince bir tabaka meydana gelir. Bu da zamanla yumuşak pamuk gibi olan travertenler oluşumu demektir.

 Patlatma taş

Evlerimizin hem iç hem de dış cephesini patlatma taş ile yaptırmak oldukça ün kazanmış ve yaygın hale gelmiştir. Patlama taş adından da anlaşıldığı gibi taşların patlatılması ile oluşmaktadır. Görüntü olarak da doğal bir görünüme sahip olduğundan yaygın hale gelerek popüler bir taş olarak fazlaca kullanılmaya başlamıştır. Estetiğe özen gösteren müşterilerin oldukça ilgi gösterdiği patlama taş bütün taşların önüne geçerek zirveye sahip olmuştur.

http://www.bgdogaltas.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!