Franchise Expo Eurasia Fuarı KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı

13-16 Nisan 2017 tarihleri arasında yerli ve yabancı markaları bir araya getirmeyi amaçlayan bayilik fuarı Franchise Expo Eurasia, Antalya Expo Center’da düzenlenecek. Arı Fuarcılık tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan fuara başvurular sürüyor. Fuar, ilk yılı olmasına rağmen, KOSGEB tarafından desteklenerek teşvik kapsamına alındı. Katılımcı firmalar KOSGEB’den destek alabilecekler.

Franchise Expo Eurasia Fuarı KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı
Franchise Expo Eurasia Fuarı KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı Admin
Bu içerik 464 kez okundu.

Metrekare Başına 100 TL’ye Kadar KOSGEB Desteği

Franchise Expo Eurasia 2017 - Antalya Bayilik Fuarı’na katılacak gıda, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı alanlardan yatırımcılar KOSGEB’in destek programlarından yararlanabilecek. Buna göre fuar için KOSGEB’e başvuran firmalar metrekare başına 100 TL’ye varan KOSGEB desteği alabilecek.

 

Firmalar İçin Önemli Bir Destek

KOSGEB’in desteğinden dolayı mutlu olduğunu belirten Arı Fuarcılık Genel Müdürü Savaş Kemal Burkay, ‘’Bu yıl Franchise Expo Eurasia’nın ilkini gerçekleştiriyoruz. İlk yılımızda devlet desteği almaktan çok memnunuz. KOSGEB’in desteğinin özellikle yeni franchise vermeye başlayan firmalar için çok önemli olduğunu belirtmeliyim. Bu destek ile bayilik sistemini geliştirecek firmalar hem motive edilecek hem de ekonomik destek almış olacaklar.’’ dedi.

Fuar hakkında detaylı bilgi için www.franchiseurasia.com ya da www.antalyabayilikfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

ARI Fuarcılık hakkında

‘İlk’lerin peşinde değil, ‘en’lerin peşinde olan ve TOBB Yurtiçi Fuar Düzenleme Yetki Belgesi’ne sahip ALTIN ARI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti., yatırımcılar ile ticaret dünyasına yön veren uluslararası pazarlar arasında köprü oluşturan bir fuar organizatörüdür. ARI Fuarcılık kurulduğu 2009 yılından bu yana deneyimli ekibi ve profesyonel vizyonu ile Türk hizmet ve mal ihracatı yapan firmalara hizmet sunmaktadır. Özellikle gıda, tarım, medikal, sağlık, gayrimenkul, elektrik, yapı ve inşaat, temizlik sektörlerindeki olağanüstü potansiyeli ve firmaların buna dayalı olarak sürekli yeni piyasalara açılma ihtiyacından hareketle en iyi, en uluslararası, en büyük, potansiyeli en yüksek, en uygun fuarları sektörlerin hizmetine sunma gayreti içindedir. ARI Fuarcılık, yılda ortalama 200 markayı yurt dışı fuarlara taşıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!