Karadeniz Powership Enerji Gemileri Birleşmiş Milletler Belgeselinde!

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından hazırlanan ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkı sağlayan projelerin anlatıldığı Küresel Eylem Zamanı (Time for Global Action) belgesel serisinde Karadeniz Holding olarak Enerji Gemilerimizle yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Karadeniz Powership Enerji Gemileri Birleşmiş Milletler Belgeselinde!
Karadeniz Powership Enerji Gemileri Birleşmiş Milletler Belgeselinde! Admin
Bu içerik 342 kez okundu.

Uluslararası şirketlerin toplumsal kalkınma hedeflerine destek olan projelerine yer verilen belgesel serisinin bu bölümünde iştirakimiz Karpowership temiz ve satın alınabilir enerji konusu ile yer alıyor. Belgeselde, Enerji Gemilerimizle Gana’ya sağladığımız katma değer, ekonomik ve sosyolojik boyutlarıyla ele alınıyor. Enerji Gemilerimizle gittiğimiz ülkelere elektrik götürerek, toplumların kalkınmasına nasıl bir katkı sağladığımızı bakanlık yetkililerinden elektrik iletim kurumuna, balıkçılardan yerel halka kadar farklı kesimlerin görüşlerine yer veriliyor.

 

İlk gösterimi 22 Ocak’ta Bloomberg TV’de Türkiye saatiyle 03.30 yapılacak belgeselin 29 Ocak’ta yapılacak tekrar yayınından sonra Bloomberg TV ağında bulunan tüm yerel televizyon kanallarında ve www.bloomberg.com üzerinden çevrimiçi olarak izlenebilecek.

(Digitürk 140. kanal ve uydudan izlenebiliyor)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!