18 Ocak Çarşamba Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 18 Ocak Çarşamba Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

18 Ocak Çarşamba Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!
18 Ocak Çarşamba Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu! Admin
Bu içerik 441 kez okundu.

Hukuksal Konular ve Aile İlişkileri İyi Fikir’de!

18 Ocak 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek ‘İyi Fikir’ programında, Avukat Afet Gülen Büberci, hukuksal soruların cevaplarını verecek. Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Medaim Yanık aile içi ilişki ve aile ilişkilerinde nasıl davranılması gerektiğine dair bilgiler verecek. Her hafta farklı lezzetleri konu alan programda bu hafta Detoks Uzmanı Gül Kaynak, evlerde hazırlanabilecek birbirinden sağlıklı ve doğal içecek tarifleri hazırlanacak. İyi Fikir 18 Ocak Çarşamba günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 18 Ocak 2017 Çarşamba günü yayınlanacak bölümünde, yeni yarışmacı İlayda Arat, eski mumlardan yeni renkli mumlar yapacak. Ana Kuzusu’nda 3. haftasına giren Bahar Mustafaeva ise abiye elbiseye bulaşan lekeyi çıkarmaya çalışacak. Zorlu görevlere rağmen, 9 haftadır yarışmada bulunan Seda Şan, mutfak görevinde muzlu rulo pasta yapacak. Yarışmada, 9. haftasına giren diğer bir isim olan Elif Gülcanoğlu ise saten sabahlık ütüleyecek.

 

Ana Kuzusu’nun bu bölümünde ayrıca, konusunda uzman bir misafiri olacak. Diyetisyen ve akupunktur uzmanı Doktor Murat Topoğlu, sağlıklı beslenme ve kilo vermenin yollarını anlatacak.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 88. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 18 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 17.00’de 88. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer ve Zehra evdekilere karşı küs numarası yapmaya devam eder. Konaktakiler ise Ömer ve Zehra’ya birbirlerinin gönlünü almaları için fikirler vermekte, onlardan habersiz birbirleri için minik sürprizler hazırlamaktadır. Ömer ve Zehra konaktakilerin onları barıştırmak için perişan olmalarına daha ne kadar göz yumacaklardır. Diğer yanda Mehtap, Zehra’nın evlendiğinden ailesinin haberi var mı diye araştırmaya başlar. Ömer ve Zehra, Yener tehlikesinden kurtulduklarını zannederken Mehtap’ın onlar için yepyeni planları vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!