MOİ Sahne’de bu hafta sonu

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, 21-22 Ocak hafta sonunda birbirinden keyifli tiyatro oyunlarına ve konserlere ev sahipliği yapıyor. ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ her iki gün de MOİ Sahne’de sergilenirken, aynı zamanda Cumartesi günü ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ yetişkin oyunu, Pazar günü ise ‘Kardeş Türküler’ grubu konseri MOİ Sahne’de olacak

MOİ Sahne’de bu hafta sonu
MOİ Sahne’de bu hafta sonu Admin
Bu içerik 479 kez okundu.

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de; 21 Ocak Cumartesi ve 22 Ocak Pazar günü saat 13.00’te çocukların severek izlediği ‘Canım Kardeşim’in yepyeni müzikali ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ sahnelenecek. 21 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da trajikomik hikâyeler anlatılan oyun ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ izleyiciyle buluşacak. Herkesin hayatına dokunan samimi hikâyelerin anlatıldığı oyunda Levent Üzümcü rol alıyor.

Kardeş Türküler 24. yıl konserinde MOİ Sahne’de

23 yıldır barış ve kardeşlik için şarkılar söyleyen ‘Kardeş Türküler’ grubu 24. yıl konserinde MOİ Sahne’de sevenleriyle buluşacak. Kardeş Türküler, konserinde; Türkçe, Kürtçe, Ermenice, Rumca, Arapça, Süryanice ve daha birçok farklı dildeki geleneksel türküleri seslendirecek. Grup, Anadolu ve çevresinde yaşayan farklı dil ve inançlara sahip halkların şarkılarını, kendi kültürel bağlamlarını dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlayacak. Konser 22 Ocak Pazar günü saat 20.00’de MOİ Sahne’de izlenebilir.

Etkinliklerin biletleri MOİ Sahne gişesinden ve www.biletix.com’dan temin edilebiliyor. MOİ Sahne’deki tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi www.moisahne.com’dan alınabiliyor.

 

MOİ Sahne

21 Ocak Cumartesi : Canım Kardeşim Müzikali 2, saat 13.00

Anlatılan Senin Hikayendir, saat 20.30

22 Ocak Pazar: Canım Kardeşim Müzikali 2, saat 13.00

Kardeş Türküler Konseri, saat 20.00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!