"Bizi birleştirecek tek birşey kaldı o da sanatın dili"

Muhabirlik deneyimi ile televizyon hayatına başlayan, yaptığı televizyon programları ve tiyatro oyunları ile ses getiren Metin Uca, MAG Ocak sayısına özel röportajında yeni projelerini ve çok daha fazlasını anlattı.

Admin
Bu içerik 276 kez okundu.

Dijitalde; akılcı, yaratıcı ve özgün işlerin karşılık bulma şansının daha yüksek olduğunu vurgulayan Uca, MAG okurlarına özel gerçekleştirdiği röportajında “Eğer ben yapsaydım çok etkileyici olurdu dediğim birkaç seslendirme oldu” dedi. Yeni projelerinden bahseden ünlü tiyatro oyuncusu sürpriz projelerinin de müjdesini verdi. Her ülkenin dönem dönem delirme süreçlerinden geçtiğini belirten Uca, gündeme ilişkin yorumlarını da MAG okurları ile paylaştı. Mesleğe yeni atılacaklara da tavsiyelerde bulunan Metin Uca, sektöre ilişkin merak edilenleri röportajında yanıtladı.

 

İlkem Öztürk’ün kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!