İşletme sahipleri anlık bildirimler ile iş yerinde olan biteni takip edebiliyor

Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik hizmeti Pronet Plus, kullanıcılarına ev ve işyerlerinden uzakta olsalar dahi her an olan bitenlerden haberdar olabilme imkanı sunuyor. Mekanda bir hareket olduğunda anında algılayarak, kullanıcılarına anlık bildirimlerle durumu iletiyor. Akıllı Video hizmeti sayesinde ise, bu bildirimler görüntülü olarak da iletilebiliyor. Ev veya işyerinin canlı yayında veya geçmişe dönük olarak izlenebilmesini sağlıyor.

İşletme sahipleri anlık bildirimler ile iş yerinde olan biteni takip edebiliyor
İşletme sahipleri anlık bildirimler ile iş yerinde olan biteni takip edebiliyor Admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Bugün teknolojinin getirdiği yenilikler ve giderek hızlanan günlük yaşam, güvenlik tanımının çerçevesini genişletiyor. Artık güvenlik sistemleri kent yaşamında ihtiyaç duyulan kişiye özel güvenlik ve konfor standartlarını da yeniden belirliyor. Pronet’in sunduğu Pronet Plus Akıllı Güvenlik Hizmeti, tüm bu ihtiyaçlara en yeni teknolojilerle yanıt veriyor. Örneğin alarm sistemini uzaktan açıp kapatabilmek mümkün oluyor. Fakat elbette sunulan hizmet bununla sınırlı değil…

 

Eczacılar, kuyumcular, avukatlar ve doktorlar da kullanıyor

Pronet Plus, işyerlerini de güvenle koruyor. İşletme sahipleri uzakta olsalar bile olup bitenlerden kolayca haberdar olabiliyor. Restoran, kafe, eczane, kuyumcu veya mağazası olan işletme sahipleri, dükkanın tam saatinde açılıp kapandığından emin olabiliyor, dükkana ilk kim geldi, en son kim çıktı, seyahatte bile olsa, cebinden takip edebiliyor. Sistemi avukatlar ve doktorlar da aynı şekilde büroları ve muayenehaneleri için kullanıyor. Çalışanlar alarmı kurmayı unutsa bile, işletme sahibinin haberi oluyor ve sistemi uzaktan kurup kapatabiliyor.

 

Özel alanlar ve kasalar güvende

Pronet Plus işyeri ve evlerdeki özel mekanlar için tam koruma sağlıyor. Eğer biri girmemesi gereken bir yere girmeye çalışırsa, o bölge için özel olarak uyarlanmış sistem sayesinde ev veya işletme sahibinin bu durumdan anında haberi oluyor. Hatta bu sistem kasa kapılarına bile uygulanabiliyor. Akıllı Video sayesinde, odanın veya kasanın kapısını kimin açtığı anlık görüntülü bildirim ile kullanıcıya iletiliyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!