11 Ocak Perşembe Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Ekranı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 11 Ocak Çarşamba günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız arasındaki ilişkiler üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

11 Ocak Perşembe Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Ekranı Yine Dopdolu!
11 Ocak Perşembe Günü TRT 1 Gündüz Kuşağı Ekranı Yine Dopdolu! Admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Mutlu Aile Hayatının Formülleri İyi Fikir’de Konuşulacak!

 

11 Ocak 2016 Çarşamba günü ekrana gelecek ‘İyi Fikir’ programında, Avukat Afet Gülen Büberci hukuksal soruların cevaplarını izleyicilerle paylaşırken, Eğitimci- Yazar Alişan Kapaklıkaya mutlu aile hayatının formüllerini anlatacak. Ayrıca Kadayıf Ustası Ahmet Usta birbirinden lezzetli kadayıf tariflerini izleyicilerle paylaşacak. İyi Fikir 11 Ocak Çarşamba günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda İçli Köfte Hazırlanacak

 

Ana Kuzusu’nun 11 Ocak 2016 Çarşamba günü yayınlanacak bölümde yeni bir yarışmacı annesiyle birlikte eve giriş yapıyor. Bir önceki gün annesi Fatma Zengin’in rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan ayrılan Merve Vural’ın yerine İlayda Arat ve annesi Serpil Salkaya, Ana Kuzusu’nun yeni yarışmacıları oluyor.

 

Yeni yarışmacı İlayda Arat, ilk görevinde kuru erzak alışverişine çıkacak. Sekiz haftadır yarışmada bulunan Seda Şan, mutfak görevinde içli köfte yaparken, yine sekiz haftadır yarışmada bulunan Elif Gülcanoğlu ise doğal temizlik ürünleri kullanarak, deri çantadan mürekkep lekesini çıkarmaya çalışacak. Yarışmada ikinci haftasına giren Bahar Mustafaeva ise temizlik görevinde bebek çamaşırı yıkayacak.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 83. Bölümünde Neler Olacak?

 

‘Adını Sen Koy’11 Ocak Çarşamba günü saat 17.00’de 83. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer ve Zehra, annesinin gidişi ve sözleşme hakkında konuşurlarken dışarıdan gelen sesle irkilirken, Alev onları dinlemeye çalışırken yakalanır ve anahtarlarını unuttuğu için geri döndüğü yalanını söylemek zorunda kalır. Ömer ve Zehra, Alev’in konuşulanların ne kadarını duyduğunu merak ederler. Ömer ve Zehra, Alev’in aralarındaki ilişkiyi fark etmesiyle bir kez daha zor durumda kalırken Alev bir sürü açıklama beklemektedir. İkilinin Alev’e cevabı evliliklerinin ve aşklarının gerçek olduğunu göstermek olacaktır. Alev’in arkasından gelen Tayfun yolda Alev’le karşılaştığını söyler. Tayfun, Alev’e Ömer’in vurulduğunu söylemiş midir? Konağa dönmeye karar verirler. Ömer, Zehra konağa mı kendi evine mi gidecek kaygısındadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!