Ustaların Hurdalarla Sınavı!‘Sanayi Savaşları’ Belgeseli Beşinci Bölümü İle TRT 1 Ekranında!

Ekranlara yeni bir soluk kazandıran ‘Sanayi Savaşları’ belgeseli 12 Ocak Perşembe akşamı saat 23.45’de beşinci bölümü ile TRT 1 ekranında izleyiciyle buluşuyor.

Ustaların Hurdalarla Sınavı!‘Sanayi Savaşları’ Belgeseli Beşinci Bölümü İle TRT 1 Ekranında!
Ustaların Hurdalarla Sınavı!‘Sanayi Savaşları’ Belgeseli Beşinci Bölümü İle TRT 1 Ekranında! Admin
Bu içerik 468 kez okundu.

Yayınlanan ilk bölümleriyle izleyicinin büyük beğenisini kazanan ‘Sanayi Savaşları’ beşinci bölümüyle yine nefesleri kesecek. ‘Sanayi Savaşları’nın beşinci bölümü 13 Ocak Cuma akşamı, saat 23.45’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

 

Her bölümde, otomobillerle ilgili farklı konularda uzman olan ustaların Çarkçılar ve Anahtarcılar olarak, dörder kişilik 2 takım halinde, verilen hurda malzemelerle 24 veya 48 saat içinde yeni bir araç ortaya çıkarmaları isteniyor. Ustalar göreve uygun araç tasarlayıp ürettikten sonra bu araçlara uygun parkurlarda yarışırken, meslek sırlarını ve işin inceliklerini ekrana taşıyor. Eldeki kısıtlı malzemeler ve çıkma parçalarla çalışıp ortaya çıkan sürpriz sonuçlar ile seyircileri şaşkına çeviriyor.

 

Çarkçılar ve Anahtarcılar grupları ‘Paletli Boğalar’ adlı yepyeni bir görevle izleyici karşısına çıkacak!

 

 

Ustalar çok yorularak hurda ve eski araçlarla yepyeni ‘Paletli Boğalar’ yapmaya çalışacak ve zorlu parkurda tüm yeteneklerini sergileyecek olan boğalardan sadece biri kazanma fırsatını yakalayacak.

 

‘Sanayi Savaşları’ Belgeselinin yapımcılığını Raif İnan ve Uğur Veli, yönetmenliğini Bilal Eroğlu, sunuculuğunu Oto Haber Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan, seslendirmesini Uğur Taşdemir, proje teknik danışmanlığını İlhan Karaca ve metin yazarlığını Özgün Öztürk üstleniyor.

‘Sanayi Savaşları’nın beşinci bölümü 12 Ocak Perşembe akşamı, saat 23.45’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!