Işın Karaca’nın Gelinliği ile Nedimelerinin Kıyafetleri AKAY İmzasını Taşıyor

Gelinlik sektörünün öncüsü AKAY, pop müziğin güçlü seslerindenIşın Karaca’nın gelinliğini tasarlayarak sanatçıyı en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Türkiye’nin ilk Nedime Koleksiyonu’nu hazırlayan AKAY, Işın Karaca’nın yakın arkadaşları için de gülkurusu renginde nedime kıyafetleri hazırladı.

Işın Karaca’nın Gelinliği ile Nedimelerinin Kıyafetleri AKAY İmzasını Taşıyor
Işın Karaca’nın Gelinliği ile Nedimelerinin Kıyafetleri AKAY İmzasını Taşıyor Admin
Bu içerik 396 kez okundu.

Işın Karaca, nişanlısı Tuğrul Odabaş ile yepyeni bir hayata adım attığı en özel gününde AKAY’ı tercih etti. Orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin buluştuğu gelinlikte dantel dokuma kullanılarak eteklerine parlak taşlarla ışıltı kazandırıldı. Şık ve sade bir tercih olan balık kesim gelinlik tek provada Işın Karaca’ya özel olarak AKAY’ın baş tasarımcısı Sezanur Akay tarafından tasarlandı.

 

AKAY tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk Nedime Koleksiyonu’nu tercih eden Işın Karaca’nın ve nedimelerinin gece boyu yüzlerinden gülümseme eksik olmadı. Karaca’nın 6 nedimesi kendilerine özel olarak hazırlanan gülkurusu rengindeki şifon abiyeleriyle göz kamaştırdı.

AKAY olarak Işın Karaca’ya mutluluk ve aşk dolu bir evlilik yaşamı diliyoruz.

 

AKAY Hakkında

1976 yılında temelleri atılan AKAY; 40 yılı aşan yolculuğunda, gelişim ve değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye’de gerçekleştirdiği ilkler ile gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır. Türkiye’nin en büyük dikimhanesine sahip olan Akay İstanbul, bugünün trendleri ile 40 yıllık tecrübesini birleştirerek, profesyonel ekibinin tek tek elde diktiği gelinliklerle, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Evlenmeye karar vermiş, dünyanın her yanındaki gelinlere açık, dünya modasını kendi kültürü ile sentezleyerek global bir koleksiyon yaratma hedefini sabitleyen, müşteri memnuniyetini ve müşteri kalitesini ön planda tutan Türk menşeli sektör lideri Akay Gelinlik, Sektördeki tek Türk lider firma olma özelliğini, Türk tekstilinin dünyaya ispatlanması için bir araç olarak kullanarak, tüm dünya gelinleri tarafından ulaşılabilir bir marka olmaya devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!