YAPI KREDİ PLAY İLE “OLUR MU OLUR” DEDİ, ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ FİLMİNDE OYNAMA ŞANSI ELDE ETTİ

Yapı Kredi Play sponsorluğunda geçtiğimiz sene yayınlanan “Görevimiz Komedi” yarışmasının birincisi Ladin Avşar, “olur mu olur” diyerek oyunculuk kariyerine “Çalgı Çengi İkimiz” filmiyle adım attı. Oyunculuğa dair hayallerinin peşine Yapı Kredi Play’in sponsor olduğu “Görevimiz Komedi” yarışması ile düşen Ladin Avşar, böylece ilk sinema deneyimini de Yapı Kredi Play sayesinde yaşadı. Ladin Avşar Görevimiz Komedi yarışmasında Bülent Emrah Parlak’ın ekibinde yer alıyordu.

YAPI KREDİ PLAY İLE “OLUR MU OLUR” DEDİ, ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ FİLMİNDE OYNAMA ŞANSI ELDE ETTİ
YAPI KREDİ PLAY İLE “OLUR MU OLUR” DEDİ, ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ FİLMİNDE OYNAMA ŞANSI ELDE ETTİ Admin
Bu içerik 497 kez okundu.

 

Yapı Kredi Play’in de katkılarıyla ve başrollerini Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın paylaştığı “Çalgı Çengi İkimiz” filminin galası önceki akşam Kanyon’da gerçekleştirildi. 6 Ocak’ta vizyona girecek olan filmin galasında Ladin Avşar ile birlikte soruları yanıtlayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, “Görevimiz Komedi” yarışmasının amacına ulaştığını söylediler. Murat Cemcir, “Yarışma dolayısı ile daha önceden performansını gördüğümüz, hele de Bülent Emrah Parlak’ın ekibinden olan genç bir arkadaşımızla çalışmamız da çok güzel oldu. Ladin, filmin çok kritik bir yerinde rol alıyor ve performansını çok başarılı buldum. Yapı Kredi Play’e de katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Bülent Emrah Parlak ise, “Bu tür yarışmaların birçok kazananı seyirci nezdinde daha sonra unutulabiliyor. Ama bu yarışma bu filmle amacına ulaşmış oldu” dedi. “Olur mu olur” diyerek hayallerinin peşinden koştuğunu belirten Ladin Avşar da “Benim açımdan çok güzel bir deneyimdi. Yapı Kredi Play’e ayrıca çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!