İşletmelerde Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir?

Çok katlı iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrika, holding kısacası çalışan ve müşteri sayısının oldukça fazla olduğu yerlerde tuvalet kokusu ciddi sorun yaratır.

İşletmelerde Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir?
İşletmelerde Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir? Admin
Bu içerik 328 kez okundu.

 

Çok katlı iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrika, holding kısacası çalışan ve müşteri sayısının oldukça fazla olduğu yerlerde tuvalet kokusu ciddi sorun yaratır. Hem çalışanları hem misafirleri rahatsız eden bu kokular için mutlaka koku giderme cihazlarının düzenli olarak kullanılması gerekir. Otellerde, hastanelerde de tuvalet ve banyo kokusunun giderilmesi için bu cihazlar kullanılmaktadır. Koku yalnıza burnumuza gelen kötü bir unsur olarak düşünülmemelidir. Bazı kokular devamlı ve ağır olduğunda insan sağlığına zarar verir. Mide bulantısı, tiksinti başlar ve bu durumda günlük hayatta iştahsızlık ve hastalıklar başlar. Bu yüzden yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında koku küf giderici cihazların kullanılması büyük bir önem taşır.

İşletmelerde Rutubet Kokusu Neden Zararlıdır?

İşletmelerde nem varsa ve uzun süre bu unsur için önlem alınmıyorsa devamında işletmeyi beleyen olumsuzluklar da kaçınılmaz olacaktır. Rutubet ve nem varsa küf oluşur ve bunlara bağı olarak bakteri ve ağır bir koku meydana gelir. Bu yüzden üretimin ve depolamanın olduğu her işletmede mutlaka rutubet giderici cihazlarla önlem alınması gerekir. Nem kurutma çalışması ile birlikte ortamdaki koku oluşumunu da ortadan kaldıran cihazlar farklı model seçenekleri ile farklı işletmelerde duyulan ihtiyaçlara cevap verecek depolama kapasitesine sahiptir. Hava temizleyici özellikleri ve ortama oksijen ve ozonlu hava yayma özellikleri de çalışma performansını artırmada büyük etkiye sahiptir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!