Kara Sevda'nın Zehir'i "Kahpe Felek Türküsü" ile gönülleri fethetti

Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Zehir karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Uğur Aslan, Aşık Veysel’in hayatından esinlenen “Aşık” filminde bir kemancıyı oynadı. Aşık Veysel’in can dostu Kasım’a canlandıran Aslan, Kahpe Felek türküsünü söyledi.

Kara Sevda'nın Zehir'i
Kara Sevda'nın Zehir'i Admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Genç yönetmen Bilal Babaoğlu’nun Aşık Veysel’in hayatından esinlendiği “Aşık” filmi 30 Aralık’ta izleyici ile buluşuyor. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu edinen filmin başrollerini Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel’in torunu oyuncu Yeliz Şatıroğlu üstleniyor. Filmde Aşık Veysel’in can dostunu ise televizyonlardan yakından tanıdığımız ünlü oyuncu Uğur Aslan canlandırdı. Filmde Kemancı Kasım rolüyle dikkatleri üzerine çeken Aslan, seslendirdiği Kahpe Felek türküsü ile gönülleri fethediyor

 

Uğur Aslan/ Kahpe Felek Türküsü için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=QVdb9x2gyhE

Müzisyen yönünü öne çıkaran bir rol olduğu için projede yer almaktan büyük heyecan duyduğunu söyleyen Uğur Aslan, “Kısıtlı imkanlarla çekilmesine rağmen çok güzel bir film oldu. Bir kemancıyı canlandırmak benim için ayrı bir keyif oldu. Herkesin gönül kapısını açacak bir film olduğunu düşünüyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!