Ömer ve Zehra Arasındaki Sır Deşifre Olacak mı?

TRT 1 gündüz kuşağında “İyi Fikir” ve “Ana Kuzusu” programları ile “Adını Sen Koy” dizisi ekranlara gelecek

Ömer ve Zehra Arasındaki Sır Deşifre Olacak mı?
Ömer ve Zehra Arasındaki Sır Deşifre Olacak mı? Admin
Bu içerik 563 kez okundu.

TRT 1 gündüz kuşağı 3 programıyla ekranları renklendirmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yeni programları ile ekranı şenlendiriyor.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam ediyor.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kızların yarıştığı, annelerin oyladığı 1000 altın ödüllü yarışma, hem öğretiyor, hem de kazandırıyor.

 

Başrollerinde Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in yer aldığı ‘Adını Sen Koy’ tüm imkânsızlıklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkını konu alıyor. ‘Adını Sen Koy’ hafta içi her gün 17.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor.

 

Kahve Çeşitleri ve Sunumları İyi Fikir’de Konuşulacak

30 Aralık Cuma günü ekrana gelecek İyi Fikir programında, Yusuf Kavaklı dini ve toplumsal sorulara yanıt verirken Yunus Çakmak ise kahve çeşitleri ve sunumları konusunda izleyicileri bilgilendirecek. Ünlü Sunucu Ece Erken soracak, canlı yayında konuklar yanıtlayacak. İyi Fikir 30 Aralık Cuma günü saat 09.30'da TRT 1'de...

 

Kızlar Yarışıyor, Anneleri Oyluyor!

 

4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam ediyor. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Ana Kuzusu’nun 30 Aralık Cuma günü yayınlanacak bölümde 6. haftanın eleme heyecanı yaşanacak. Düzenlenecek 3 özel yarışmayla en az altını alan "Ana Kuzusu" ve annesi yarışmaya veda edecek. Sevilen sunucu Özlem Balcı'nın sunduğu Ana Kuzusu, 30 Aralık Cuma günü 14.30'da ekrana gelecek.

 

Adını Sen Koy Dizisinin 74. Bölümünde Neler Olacak?

 

Alev ve Sevim şirkette karşı karşıya gelmiştir. Alev Sevim’i hatırlar. Sevim’in elindeki sözleşme zarfını görünce gözleri parlar. Alev daha önce ulaşmaya çalıştığı zarfın Sevim’de olduğunu görünce zarfı bir şekilde elde etmeye karar verir. Zehra’nın sözleşmeyi Sevim’e bilerek verdiğini düşünen Ömer ise Zehra ile sorun yaşar. Bundan sonra Sevim meselesiyle kendisi ilgileneceğini söyler, Zehra’nın bu işten uzak durmasını ister. Alev Sevim’deki zarfı elde etmek için karanlık bir adamla anlaşır. Ne yapıp edip sözleşmeyi Sevim’den almasını ister. Sevim Ömer’in anlaşma için kendisini aramasını bekler. Ancak Ömer Sevim’i aramaz. Bunun üzerine öfkelenen Sevim her şeyi herkese açıklamak üzere konağa yönelir. Ömer ve Zehra arasındaki sır deşifre olacak mı?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!