YENİ YILDA DEĞİŞİMİ YAŞAYIN

Ameliyatsız yöntemle uygulanan estetik uygulamaları, 2017 yılında da trend olmaya devam edecek.

YENİ YILDA DEĞİŞİMİ YAŞAYIN
YENİ YILDA DEĞİŞİMİ YAŞAYIN Admin
Bu içerik 268 kez okundu.

 

Ameliyatsız bölgesel incelmede son trend soğutma odaklı ultrason teknolojisi Lipocel Body Hifu, yenilikçi teknolojisiyle çözüm sunuyor. Dermatoloji Uzmanı Doktor Şerafettin Saraçoğlu “Lipocel Body Hifu, özel soğutmalı başlığı sayesinde ağrısız ve günlük hayatı etkilemeyen bir çözüm sunuyor. Cerrahi yöntemlerle elde edilebilen bölgesel incelmeye eşdeğer bir düzelmeyi otuz dakikalık bir işlemle elde etmek mümkün oluyor” dedi.

 

Kalıcı ve dolgun dudaklara sahip olmaya ne dersiniz?

Dudaklarını dolgunlaştırmak, büyütmek isteyenler, kalıcı dudak dolgunlaştırması Permalip ile istedikleri dudaklara kavuşuyor. Permalip, kalıcılığıyla fark yaratırken istenildiğinde çıkarılma özelliği ile diğer yöntemlerden ayrışıyor. Farklı boy ve dolgunlukta seçenekleri de olan Permalip, kişinin ihtiyacına göre doğru implantı doktoru ile birlikte seçmesine olanak da sunuyor.

 

 

Gençleştiren Ses Dalgaları…

Cilt uygulamalarında en önemli üç teknolojiyi bir sistemde buluşturan Ultracel, cildin her katmanına ulaşarak hastalara geniş bir tedavi aralığı sunuyor. Ultracel Hifu, Altın İğne Tedavisi, Grid Fraksiyonel Radyo Frekans Tedavisini son teknolojileriyle tek sistemde sunan Ultracel, cildin ihtiyacına göre kısa zamanda günlük hayatı etkilemeyen bir çözüm sunuyor.

 

 

Çatlaklardan Kurtulmak Artık Mümkün…

Çatlaklardan kurtulmak isteyenler ise çatlak tedavisinde son trend Biodermogenesi ile tanışıyor. Bi-One'la yapılan tedavi ile dokular tekrar canlanırken aynı zamanda renklenme de sağlandığı için kusursuz bir görünüm sağlanıyor.

 

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Lipocel Body Hıfu, Permalip, Ultracel, Bi-One etkili çözümler sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!