Siemens Sanat “Sınırlar Yörüngeler 18”de Dereceye Giren Sanatçılar Ödüllerini Aldı

Türkiye'de güncel sanatın önemli platformlarından biri olan Siemens Sanat tarafından 2007 yılından beri genç sanatçıları desteklemek amacıyla bu yıl onuncusu düzenlenen “Sınırlar Yörüngeler 18” yarışmasında ödül alan Eda Aslan, Şeyma İnci ve Didem Erbaş & Eren Sulamacı ödüllerini Depo’da düzenlenen törende aldı. Yarışmada sergilenmeye hak kazanan eserler 27 Ocak 2017 tarihine kadar Depo’da sanatseverleri bekliyor.

Siemens Sanat “Sınırlar Yörüngeler 18”de Dereceye Giren Sanatçılar Ödüllerini Aldı
Siemens Sanat “Sınırlar Yörüngeler 18”de Dereceye Giren Sanatçılar Ödüllerini Aldı Admin
Bu içerik 368 kez okundu.

Siemens Sanat tarafından düzenlenen “Sınırlar Yörüngeler 18” yarışmasının Seçici Kurulu, 205 adayın gönderdiği başvuru dosyaları arasından üç ismi, başarı ödülüne layık gördü. Eda Aslan, Şeyma İnci ve Didem Erbaş & Eren Sulamacı’nın ödüllerini, 8 Aralık 2016’da Depo’da düzenlenen ödül töreninde Siemens Türkiye İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi, Sanatçı, Kuratör Melih Görgün verdi.

 

“Sınırlar Yörüngeler 18” yarışmasında ödüle layık görülen çalışmalarla birlikte, eserleri sergilenme hakkı kazanan; Maral Hekimyan, Sedat Ayhan, Dilara Göl, Can Ünlü, Baran Çağınlı, Emrah Önal, Hilal Güler, Ece Erbil, Ayşe Hilal Ateş, Berkay Tezcan, Rabia Çelik, Savaş Karabacak ve Akın Güreş’in eserleri de 27 Ocak 2017 tarihine kadar Depo’da ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

 

“Sınırlar Yörüngeler 18” Sergi Detayları:

Karaköy Tütün Deposu’nda düzenlenecek sergi 27 Ocak 2017 tarihine kadar ücretsiz ziyaret edilebilir.

Salı – Pazar

11.00 – 19.00

Adres: Depo / Tütün Deposu Lüleci Hendek Caddesi No:12 Tophane-İSTANBUL

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!