AVON’dan temsilcilerin ailelerine burs desteği

AVON’un, en çok satış yapan temsilcilerinin çocuklarına ve torunlarına yönelik burs programı 6’ncı yılına girdi. Kadınlar için AVON Vakfı tarafından sağlanan bu küresel burs desteğinden halihazırda yüksek öğrenimini sürdüren ya da yeni dönemde başlayacak gençler yararlanabiliyor.

AVON’dan temsilcilerin ailelerine burs desteği
AVON’dan temsilcilerin ailelerine burs desteği Admin
Bu içerik 332 kez okundu.

Dünya çapında 6 milyonu, Türkiye’de ise yüz binleri aşan temsilci ağında yer alan kadınlara ekonomik bağımsızlık kazandıran AVON, temsilcilerini sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da destekliyor. Bu kapsamda Kadınlar için AVON Vakfı, 2011 yılında “Avon Küresel En Çok Satış Yapan Temsilcilerin Çocukları ve Torunları Burs Programı”nı hayata geçirdi.

 

Altıncı yılına giren programdan halihazırda aktif olarak çalışan AVON Temsilcileri’nin, 2017-2018 akademik yılında bir yüksekokul, üniversite ya da mesleki/teknik yüksekokulda tam zamanlı bir lisans programa kayıtlı olan çocukları ya da torunları yararlanabiliyor. Türkiye’den bugüne kadar 23 gencin yararlandığı küresel program kapsamında bu yıl toplam 100 öğrenciye burs verilmesi planlanıyor.

 

Her gence 2 bin dolarlık destek verilecek

Programa dahil olmaya hak kazananlar, bir kereye mahsus olarak okul ücretleri, okul, yurt ve yemek masrafları, kitap ve ulaşım ücretlerini karşılamak üzere 2 bin dolarlık bir ödeme alacak. Son başvuru tarihi 15 Mart 2017 olan burs programına dahil olmaya hak kazananlar geçmiş akademik performansları ve gelecekteki potansiyelleri göz önünde bulundurularak belirlenecek.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!