AGT usta eğitimleri ile sektöründe çıtayı yükseltiyor!

Kapıdan parkeye, ahşabın olduğu her iç mekanda ürün yelpazesiyle çözümler sunabilen AGT, usta eğitimleri ile de sektörüne değer katmaya ve çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Şu ana dek verdiği eğitimlerde oldukça yoğun ilgiyle karşılanan AGT, 2017’de de çalışmalarına gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı eğitimleri ile devam etmeyi planlıyor.

AGT usta eğitimleri ile sektöründe çıtayı yükseltiyor!
AGT usta eğitimleri ile sektöründe çıtayı yükseltiyor! Admin
Bu içerik 248 kez okundu.

Ulusal ve uluslararası alanda mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine; MDF, MDF – Lam, Panel, Profil, Parke ve Kapı üreten AGT, trendleri belirleyen ürünlerinin yanında sektöre kattığı değerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Geötiğimiz günlerde, Ağaç mamülleri ve orman ürünleri sektöründe sektöründe ve ilinde ilk Ar-Ge merkezini kurarak inovasyon alanına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken AGT, eğitim almış insan kıymetlerine verdiği önemi de yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği usta eğitimleriyle ortaya koyuyor.

 

2016’nın ilk aylarından bu yana AGT, yurtiçinde, Antalya, Ankara, Kayseri, Elazığ, İstanbul, Adana, Eskişehir’de, yurtdışında ise başta İran, Romanya, Bulgaristan ve Kanada olmak üzere birçok ülkede verdiği eğitimlerde gerek Mdf-Lam, Panel, PowerGloss, Profil ürünleri, gerekse kapı ve parke ürünleri hakkında üretim süreçlerinden teknik özelliklerine, kullanım alanlarından montajlarına kadar pek çok konuda bilgi aktarıyor.Eğitimlerde standartlara uygun, kalite kriterleri doğrultusunda üretilen ürünlerin, doğru detay ve uygulama ile yapılması konusunda farkındalığın arttırılması amaçlanıyor.

 

AGT’nin satış, pazarlama, kalite ve üretim ekiplerinden oluşan uzman eğitim kadrosu ile sürdürülen usta eğitimleri önümüzdeki yılda da gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında devam edecek. Şu ana kadar yaklaşık 1000'e yakın ustayı “AGT Usta Eğitimlerinde" bir araya getiren AGT, 2017’de de bu rakamı hızla arttırmayı hedefliyor.

 

Sektörde eğitimin önemine inandıklarını dile getiren AGT Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı “AGT markalı ürünlerin kullanıcılarında yarattığı pozitif etki bizler için oldukça mühim. Bu anlamda AGT ile son kullanıcı arasındaki en önemli köprülerden biri olan ustalarımızın, gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ürünler hakkında bilgilerini tazelemeleri adına başlattığımız usta eğitimlerimizi başarıyla sürdürüyoruz.Hedefimiz, bu tür eğitimler ile sektördeki uygulama kalitesinde çıtayı arttırmak" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!