TEB, TEBSAYAR ile Gamechangers 2016 İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu

Bu yıl 17’ncisi düzenlenen Pazarlama Zirvesi kapsamında Türkiye'nin en yenilikçi şirketlerinin ödüllendirildiği Gamechangers Turkey 2016 Ödülleri sahipleri ile buluştu. Türk Ekonomi Bankası (TEB), bilgisayar ve mobil cihazlardan anlık olarak satış performansını ölçümleyen TEBSAYAR ile İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.

TEB, TEBSAYAR ile Gamechangers 2016 İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu
TEB, TEBSAYAR ile Gamechangers 2016 İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu Admin
Bu içerik 270 kez okundu.

Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerini 10 farklı kategoride değerlendiren ve Pazarlama Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen Gamechangers Turkey 2016 Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl üçüncüsü 7 Aralık Çarşamba günü Raffles Otel’de gerçekleştirilen Gamechangers Turkey 2016 Ödülleri töreninde Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık sektöründe ilki gerçekleştirdiği TEBSAYAR ile “İnovasyon Ödülü”ne layık görüldü. Mobil cihazlardan ve ofis bilgisayarlarından anlık olarak hacim gelişimleri ve satış performansını takip ederek ölçümlemeye olanak veren TEBSAYAR, sağladığı katkılarla fark yarattı.

 

 

TEBSAYAR ile satışlar yüzde 15 arttı

Anlık olarak satış performansını ölçümlemek ve gerekli noktalarda aksiyon almak için olanak tanıyan TEBSAYAR ile satışların yüzde 15 artırılmasına destek sağlanırken; raporlamalar için harcanan iş gücünden tasarruf sağlandı ve iş verimliliği önemli oranda arttı.

TEB geçtiğimiz yıl Kurum içi Girişimcilik Programı ile Gamechangers Turkey 2015’te Liderlik Ödülü’nü kazanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!