MARKA 2016 GALA PARTİSİNE İŞ DÜNYASINDAN VE CEMİYETİN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN BÜYÜK İLGİ

17 yıldır iş dünyasına ve markalara güç ve motivasyon veren, eşsiz içeriği ile iş dünyasının liderleri ile marka ekiplerine etkili bilgi ve vizyon sıçraması yaşatan MARKA 2016, muhteşem bir kapanış partisi ile tamamlandı.

MARKA 2016 GALA PARTİSİNE İŞ DÜNYASINDAN VE CEMİYETİN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN BÜYÜK İLGİ
MARKA 2016 GALA PARTİSİNE İŞ DÜNYASINDAN VE CEMİYETİN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN BÜYÜK İLGİ Admin
Bu içerik 349 kez okundu.

Lider konferans kuruluşu Yürekli tarafından 17 yıldır düzenlenen ve tam 15 yıldır Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği, eşsiz içerikleri ve iş dünyasının liderleri aracılığıyla marka ekiplerine yenilikçi ve ilham veren bir vizyon sunan MARKA Konferansı, yine hafızalardan silinmeyecek bir organizasyonla sona erdi. Üç gün boyunca katılımcılarına eşsiz bir konferans deneyimi yaşatan MARKA 2016, İstanbul’un en seçkin mekanlarından Sunset Grill&Bar’da düzenlenen gala partisinde iş dünyası ve İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimleri eşsiz bir gece yaşadı.

 

Ev sahipliğini Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör ve Cem Şengör’ün yaptığı davette; konferans konuşmacılarının yanı sıra iş, sanat ve medya dünyasının önde gelen isimleri de ağırlandı. Geceye; Ayşe Arman, Gülse Birsel, Tuba Ünsal - Mirgün Cabas, Balçiçek İlter - Ercan Canmutlu, Ahmet Güneştekin, Rıfat Elhadef, Alize – Barış Tansever, Asuman - Sani Şener, Banu Yentür, Amber Atherton, Georgia -Tony Chambers, Akala, BJ Cunningham, Alexadre Cadain, Ahmet Akın, Sedef – Mehmet Ali Karamehmet, Gonca- Mustafa Özilhan, Zuhal Karamehmet, Zeynep Karamehmet Gönenç, Pınar Kapralı - Kerem Görsev, Berk Ekşioğlu, Zeynep- Levent Büyükuğur ve Mehmet Kutman gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi. Sunset'in içinde yaratılan Brasserie'nin şık ortamında eşsiz Boğaz manzarasında gerçekleştirilen partide konuklara, Sunset'in Yaratıcı Mutfak Direktörü Fabrice Canelle önderliğinde hazırlanan menü sunuldu. Her detayın incelikle düşünüldüğü gecede davetliler şıklık yarışında olduğu bu özel gecede caz sanatçısı Brenda müziğiyle, Dj GoldieRocks ise perrformansıyla konuklara unutulmaz dakikalar yaşattı. Ayrıca DJ Aydın Katırcıoğlu davetlilere sabahın ilk ışıklarına kadar unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!