TRT 1 gündüz kuşağında “İyi Fikir” ve “Ana Kuzusu” programları ile “Adını Sen Koy” dizisi ekranlara gelecek

TRT 1 gündüz kuşağı 3 programıyla ekranları renklendirmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yeni programları ile ekranı şenlendiriyor.

TRT 1 gündüz kuşağında “İyi Fikir” ve “Ana Kuzusu” programları ile “Adını Sen Koy” dizisi ekranlara gelecek
TRT 1 gündüz kuşağında “İyi Fikir” ve “Ana Kuzusu” programları ile “Adını Sen Koy” dizisi ekranlara gelecek Admin
Bu içerik 540 kez okundu.

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam ediyor.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kızların yarıştığı, annelerin oyladığı 1000 altın ödüllü yarışma, hem öğretiyor, hem de kazandırıyor.

Başrollerinde Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in yer aldığı ‘Adını Sen Koy’ tüm imkânsızlıklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkını konu alıyor. ‘Adını Sen Koy’ hafta içi her gün 17.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor.

 

İyi Fikir’de uzman konuklar yer alacak!

21 Aralık Çarşamba günü ekrana gelecek İyi Fikir programında, Avukat Afet Gülen Büberci ve Psikiyatrist Prof. Dr. Medaim Yanık’ın yanı sıra Güzellik Uzmanı Esmeray Yıldırım konuk olacak. Ayrıca 21 Aralık Çarşamba gününün konukları arasında Pizza Aşçısı Hasan Kaya yer alacak.

 

Kızlar Yarışıyor, Anneleri Oyluyor!

4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam ediyor. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Ana Kuzusu’nun 21 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak bölümde, Seda Şan ıspanaklı kek yapacak. Elif Gülcanoğlu, doğal temizlik malzemeleri kullanarak salonda toz temizliği yapacak. Hülya Tosun, bir çiftliğe giderek doğal ürünler alacak. Cansu Demirci ise seyahat bavulu hazırlayacak.

 

Adını Sen Koy 68. Bölüm

‘Adını Sen Koy’un 68. bölümünde Sevim Zehra’nın çalıştığı adrese gelirken, bu zenginlik Sevim’in başını döndürür. Leyla’nın telefonunu gasp ettiren Alev başarısız olurken bununla birlikte öfkesi kat ve kat artarak yeni bir plan hazırlığına koyulur. Nihat’ın hazırladığı düşünülen ihale dosyası Demir ve Ömer tarafından takdirle karşılanacak ve en çok Ayşe’yi mutlu edecektir.

 

Sevim, Yener’in peşinde olduğu ses kaydının içinde ne olduğunun merakı ile hain planlarına yenilerini ekler. Telefonu çalınan Leyla ise bu işin arkasında Yener’in olduğunu düşünmektedir. Konağa gelen Leyla ve Zehra ses kaydından söz ederken Alev kulak misafiri olur. Alev konuşulanları duyacak mıdır? Zehra’nın Sevim’in oyununa inanıp eve gitmesi Ömer ile arasındaki gerilim yükseltirken, konağa gelen davetsiz misafirden henüz kimsenin haberi yoktur… ‘Adını Sen Koy’ 21 Aralık Çarşamba günü saat 17.05’de TRT 1 ekranında olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!