Ziraat Bankası ve Akbank Üzerinden HGS Almak

Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu da unutmamalısınız.

Ziraat Bankası ve Akbank Üzerinden HGS Almak
Ziraat Bankası ve Akbank Üzerinden HGS Almak Admin
Bu içerik 699 kez okundu.

Türkiye’nin öncü iki bankası olan ve milyonlarca müşterisi bulunan Akbank ile Ziraat Bankası, birçok konuda müşterilerine avantaj sağlamaktadır. Bildiğiniz gibi 1863 yılında temelleri atılan ve ilk milli banka olan Ziraat Bankası, çiftçilere finansman sağlamak amacıyla kurulmuştu. Şimdilerde Türkiye’ye en iyi şekilde yayılım göstermiş olan, her ilde birçok şubesi bulunan Ziraat Bankası, milyonlarca kişiye hizmet vermeye devam etmektedir. Bununla birlikte Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş ve Ziraat Bankası’na göre daha toy bir banka olma özelliğine sahiptir. Her iki bankanın da günümüzde çeşitli ayrıcalıklara imza atması, bu bankaları her alanda tercih edilebilir kılmıştır. Peki HGS almak hangi bankadan çok daha avantajlı ve maliyetli olacaktır? Ayrıca epttavm hgs yükleme işlemleri konusunda ne yapmak gerekir ? İşte tüm detaylar...

Ziraat Bankası Ücretsiz Etiket Veriyor

Türkiye’nin ilk milli bankası olan ve son derece fazla şubesi bulunan Ziraat Bankası, Türkiye coğrafyası üzerine çok iyi bir yayılım göstermiştir. Bu banka, HGS başvurusu yapmanın belki de en avantajlı olduğu bankadır. Kesinlikle son derece farklı bir çalışma stratejisinin olduğu doğrudur. İşte Ziraat Bankası’ndan HGS almanın avantajları…

Ziraat Bankası, 02.01.2017 tarihine kadar HGS etiketlerini ücretsiz olarak veriyor. Tabii bunun için bazı şartlar mevcuttur. Öncelikli olarak Ziraat Bankası kredi kartınızın veya para çekimine aktif bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra kredi kartınızdan veya hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verirseniz, HGS etiketlerinizi ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu kampanyadan yararlanarak toplamda 3 adet etiket alma şansınız bulunmaktadır.

Ziraat Bankası HGS başvurusu için şubelerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz internet şubelerini ve telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Otomatik ödem talimatı vermek için de bu yolları kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

HGS yükleme işlemlerinin son derece basit olduğunu söylemeliyiz. Otomatik ödeme talimatı vermezseniz, banka şubelerinden veya internet şubesinden yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Köprü ve otoyol geçişlerinde Ziraat Bankası etiketi kullanıyorsanız, bazı indirimlerden ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Sık sık kampanya düzenleyen bir banka olduğunu söylemeliyiz.

Akbank HGS Sorgulamada Bir Numara

Kuruluş tarihi 70 yıl öncesine dayanan bir banka olan Akbank, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılarına son derece avantajlı hizmetler sunmaktadır. Özellikle HGS sorgulama konusunda son derece işlevsel bir bankadır. İşte Akbank üzerinden HGS satın almanın avantajları…

HGS kartınızı/etiketinizi Akbank üzerinden almak, Ziraat Bankası gibi ücretsiz olmayacaktır. Ücretsiz kampanya tamamen Ziraat Bankası’na bağlıdır. Akbank kullanarak HGS satın almak sizlere 40 TL’ye mal olacaktır. Akbank üzerinde etiket ücreti 5 TL, kart ücreti 35 TL’dir. Tabii bazı şartlar bulunmaktadır.

epttavm hgs ziraat bankası hgs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!