Frankenstein efsanesi MOİ Sahne’de

Geçen sezona damga vuran ‘Frankenstein’ oyunu MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık gibi usta oyuncuların performansıyla izlenecek oyun 10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı MOİ Sahne’de izlenebilir

Frankenstein efsanesi MOİ Sahne’de
Frankenstein efsanesi MOİ Sahne’de Admin
Bu içerik 520 kez okundu.

Çolpan İlhan - Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sergilenen ‘Frankenstein’ oyunu İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşacak. Oyunda, ünlü oyuncular Cansel Elçin ve Deniz Uğur’un yanında Yılmaz Gruda ve Engin Gürmen’in performansına Kerem Alışık ‘Frankenstein’ karakterini canlandırarak eşlik ediyor. Usta oyunculara; Merve Erdoğan, Batuhan Pamukçu, Ömür Kayakırılmaz, Burcu Görek, Ozan Akif Serman, Nalan Deliormanlı, Şahin Adıgüzel, Feride Ceyda Elkaya ve Ali Keçeli eşlik ediyor.

“Arada sevgi varsa daima çare bulunur mu?’’

Mary Shelley’in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan oyun, Şakir Gürzumar yönetiminde sahneleniyor. Kostüm, makyaj ve dekor tasarımındaki başarısıyla öne çıkan oyun Londra National Theatre’da 5 sezon kapalı gişe oynadı. Frankenstein oyunu, farklı oldukları ve farklı göründükleri için toplum tarafından dışlanan, kendi mücadelelerini vermek zorunda kalan insanların acıklı öyküsünü anlatıyor. Oyun ana temasında “Arada sevgi olunca daima anlaşma çaresi bulunur mu?’’ sorusuna cevap arıyor.

Oyun 10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir. Biletler MOİ Sahne gişesinden ve biletix.com’dan temin edilebiliyor. 

 

Sunay Akın’la iki bin kitaplık gösteri MOİ Sahne’de

‘Sunay Akın ile Görçek’

Ünlü yazar ve şair Sunay Akın, tarihin izlerini taşıyan bilgi ve nostalji dolu keyifli oyunu ‘Sunay Akın ile Görçek’le MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Oyun 12 Aralık Pazartesi günü Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de izlenebilir

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, birbirinden keyifli oyunları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Ünlü yazar, şair ve oyuncak koleksiyoncusu Sunay Akın’ın tarihe ışık tuttuğu, nostaljik öğelerle duygusal bir gezinti yaşatan oyunu ‘Sunay Akın ile Görçek’ MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşacak.

Gösteride kağıt gemilerden emekli olmuş kaptanın seyir defterinin yepyeni sayfaları açılırken, bir arada yaşama duygusuyla birlikte bilginin en büyük güç olduğu anlatılıyor. Sunay Akın’ın iki bin kitaplık arşivinden ilham alarak bilgi ve yaşanmışlıkla donattığı oyunu, sanatçının kendi deyimiyle ‘karanlığa taşınan ışığı’ izleyicinin avuçlarında hissettiriyor.

‘Sunay Akın ile Görçek’ oyunu 12 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 20.30’da MOİ Sahne’de izlenebilir. Biletler biletix’ten ve MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliy

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!