TEB, İnovasyon Haftası’nda uzay çağının antrenman tekniklerini RE-PLAY alanında deneyimletecek

İnovasyonu her alanda destekleyen TEB, İnovasyon Haftası kapsamında sporun geleceğine odaklanıyor. “RE-PLAY” adı verilen özel bir alanda sporda inovasyona dikkat çekecek olan TEB, katılımcılara geleceğin antrenman teknoloji ve yöntemlerini oyunlaştırarak deneyimletecek.

TEB, İnovasyon Haftası’nda uzay çağının antrenman tekniklerini RE-PLAY alanında deneyimletecek
TEB, İnovasyon Haftası’nda uzay çağının antrenman tekniklerini RE-PLAY alanında deneyimletecek Admin
Bu içerik 498 kez okundu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 5 yıldır destek verdiği Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında bu yıl sporun geleceğini ziyaretçilerle buluşturacak. 8-9-10 Aralık tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi - Beyazıt Salonu’nda yer alacak RE-PLAY alanında uzay çağının antrenman tekniklerini ziyaretçilerle buluşturacak olan TEB, teknolojik ortamda deneyimlemelerini sağlayacak.

 

Geleceğin spor ve antrenman teknolojilerinin oyunlaştırılmış projelerle anlatılacağı RE-PLAY’de 3 gün boyunca ziyaretçilere eğlenceli ve farklı bir içerik sunulacak. Ziyaretçiler ayrıca, tüm projelerde, detaylı veri analizi sağlayan yazılımlar ve sensör teknolojileri kullanılarak sporda inovasyonun nasıl yapıldığını görme şansı yakalayacak.

 

Tenisten futbol antrenmanına dijital deneyim

Dijital Tenis, İnovatif Futbol Antrenmanı, T-T-T / İnteraktif Masa Tenisi, Bisiklet Antrenmanı Simülasyonu ve We Are Tennis sanal gerçeklik uygulaması gibi deneyim alanlarında sporun geleceğini keşfetme fırsatı ziyaretçilere sunulacak. Re-play alanında, hem sporcuyu geliştirmeye yönelik teknolojik gelişimler görülebilecek hem de oyunlaştırılmış çalışmalarla teknolojiler eğlenceli bir ortamda deneyimlenecek.

 

Bu eğlenceli ve şaşırtıcı Re-play alanını deneyimlemek için sizi de Türkiye İnovasyon Haftası’na davet ediyoruz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!