Ana Kuzusu’nda Haftanın Finali

TRT 1 gündüz kuşağında başlayan “Ana Kuzusu” ile kızlar hem öğreniyor hem yarışıyor. Anneleri ise oyluyor. Gündüz kuşağında öte yandan Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” ve başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın oynadığı “Adını Sen Koy” ekranlara gelecek.

Ana Kuzusu’nda Haftanın Finali
Ana Kuzusu’nda Haftanın Finali Admin
Bu içerik 677 kez okundu.

TRT 1 gündüz kuşağı 3 programıyla ekranları renklendiriyor. Hafta içi 5 gün boyunca ekranlara gelen yeni programlar ile ekranlar şenlenecek.

 

Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spora, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam edecek.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Ana Kuzusu” hafta içi her gün 14.45’ten itibaren TRT 1 ekranlarında olacak. Kızların yarışacağı, annelerin oylayacağı 1000 altın ödüllü yarışma; hem öğretecek, hem kazandıracak…

 

Başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı “Adını Sen Koy” hafta içi her gün 17.00’dan itibaren ekranlarda olacak. Tüm imkânsızlıklara ve zorluklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.


İyi Fikir

Ünlü Sunucu Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”de Cuma günü manevi konular konuşulacak. İstanbul Eski İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı’nın konuk olacağı programda izleyicilerin soruları yanıt bulacak. Kavaklı’nın canlı yayında soruları yanıtlayacağı programda öte yandan modacı Hatice Kaşık tesettür nişan ve gelin başı yapımını ve detaylarını anlatacak. İyi Fikir 25 Kasım Cuma Günü saat 09.30’da TRT 1 ekranında olacak…


Ana Kuzusu’nda Haftanın Finali!

Hafta içi her gün saat 14.45’te yayınlanacak ‘Ana Kuzusu’nda, kızlar, 13 hafta boyunca toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarışacak, anneleri onlara not verecek. Kızlar ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.

 

Sevilen oyuncu Özlem Balcı’nın sunduğu Ana Kuzusu’nun 5. bölümünde haftanın finali yapılacak. Ana Kuzusu’ndan hangi kızın annesiyle birlikte eleneceği ise yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak

 

Kızlar, eleme finali öncesinde 3 özel oyunda 6 altını kazanmak için mücadele edecek. Zamana karşı yapılacak 3 özel oyun sonunda değerlendirmeyi sunucu Özlem Balcı yapacak.

 

İlk özel oyun, mantı kapama olacak. 4 yarışmacı kız, ayrı ayrı olarak 5 dakikalık süre içinde en çok mantıyı kapamaya çalışacak. Diğer özel bir oyun ise ipe patlıcan dizme olacak. Yarışmacılar, yine ayrı ayrı olarak 5 dakikalık süre içinde en çok patlıcanı ipe dizmeye çalışacak. Özel oyunların sonuncusunda ise ip sarma olacak. Anneler örgü iplerini tutarken, kızlar 5 dakika süre içinde ipleri sarmaya çalışacak. Her bir oyunun sonunda ikişer altını kazanmak için kızlar mücadele edecek. 

 

Özel oyunlarda dağıtılacak 6 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu’ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dâhil olacak.


Adını Sen Koy 50. Bölüm

Zehra, Ömer’den aldığı parayı Yener’e götürür. Ömer, Zehra’nın Yener’e para verdiğini görünce bir kez daha yalan söylediğini düşünür. Ama bu kez hatayı kendisinde bulur. Zehra’yı suçlamasının anlamı yoktur. Göreceğini görmüştür, oradan ayrılır. Yener ise, Zehra’nın bu kadar parayı bulmasıyla, onun zengin bir sevgilisi olduğundan emin olmuştur. Parayı alır ama zengin sevgilisinin adını öğrenmeden senedi vermeyecektir. Zehra hiçbir şey söylemeden zorla senedi alıp Yener’in yanından ayrılır Ama Yener, bu kez bu işin peşini bırakmayacaktır. Zehra’yı takip eder. Leyla’yla görüşen Zehra eve gitmek için onun yanından ayrıldığında Yener de peşindedir. Yener, sonuna kadar Zehra’yı takip edip yaşadığı yeri öğrenmeden peşini bırakmayacaktır… Adını Sen Koy 50. bölümü ile 25 Kasım Cuma günü saat 17.00’da TRT 1 ekranında olacak…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!