VODAFONE’DAN ÖZGÜR ÇALIŞAN PAKETLERİ İLE ÇİFT TELEFON TAŞIMAYA SON

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, çalışanlara özgürce iletişim kurma imkânı sunan yeni paketler geliştirdi. Kurumsal hat aboneleri için tasarlanan “Özgür Çalışan Paketleri” ile kullanıcılar kurumsal tarife ve paket seçeneklerinin yetersiz kalması durumunda ekstra kullanım yapabilmek için kendi kredi kartlarıyla ek paket satın alabilecek.

VODAFONE’DAN ÖZGÜR ÇALIŞAN PAKETLERİ İLE ÇİFT TELEFON TAŞIMAYA SON
VODAFONE’DAN ÖZGÜR ÇALIŞAN PAKETLERİ İLE ÇİFT TELEFON TAŞIMAYA SON Admin
Bu içerik 360 kez okundu.

Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, yenilikçi ürün ve hizmetlerle kurumsal abonelerine özel fırsat ve avantajlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un, kurumsal hat sahipleri için geliştirdiği Özgür Çalışan Paketleri ile kurumsal tarife ve paket seçeneklerinin yetersiz kalması durumunda ekstra kullanım yapabilmek için ek paket alınabilecek. Özgür Çalışan Paketi ile Türkiye’de ilk defa kurumsal hat çalışanları, şirket yetkilisi onayına gerek kalmadan kendi kredi kartlarıyla şirket tarifelerine ek paket satınalma imkanına kavuşacak. Üstelik şirket faturasına da yansımayacak. Bu özellik sayesinde çalışanlar dilediği gibi iletişim kurma avantajına sahip olacak. Özgür Çalışan Paketleri ile çalışanlar, hem özel hem de iş için çift telefon taşıma derdinden de kurtulmuş olacak.

 

Engin Aksoy: “Çalışanların hayatını ek paketlerle kolaylaştırıyoruz”


 

Kurumsal abonelerinin hayatını mobil teknolojilerin gücüyle kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

 

“Vodafone olarak, bugün sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkarak birçok sabit iletişim hizmetini de tek elden sunan ve abonelerine her an her yerden yüksek hızlı internete bağlanma avantajı sağlayan bir genişbant telekomünikasyon şirketi konumundayız. Bu kapsamda, Türkiye’deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca özel çözümler sunuyor ve uyguluyoruz. Kurumsal hat sahipleri için geliştirdiğimiz Özgür Çalışan Paketleri ile çalışanlara şirket tarifesine bağlı kalmadan diledikleri ek paketleri alma imkânı sağlıyoruz. Böylece çalışanlar özgürce iletişim kurma imkanına kavuşuyor. Vodafone olarak, kurumsal kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

 

Data, ses/SMS ve uluslararası dolaşım için ek paketler hazır


Özgür Çalışan Paketleri kapsamında “data”, “ses/SMS” ve “uluslararası dolaşım” olmak üzere 3 kategoride ek paket seçenekleri sunuluyor. Buna göre, data kategorisinde günlük 5 GB, haftalık 5 GB, haftasonu 5 GB ve aylık 5 GB data paketleri sağlanırken, ses/SMS kategorisinde aylık 1000 dakika ve 1000 SMS içeren ek paket satın alınabiliyor. Uluslararası dolaşım için ise 30 dk/MB, 100 dk/MB ve 250 dk/MBolmak üzere 3 ek paket seçeneği bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!