TRT 1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 15. bölümü ile Cuma Akşamı ekranlara gelecek

Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında’nın 15. bölümünde Ömer’in Zafer Erbay ile amansız mücadelesi ekranlara gelecek.

TRT 1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 15. bölümü ile Cuma Akşamı ekranlara gelecek
TRT 1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 15. bölümü ile Cuma Akşamı ekranlara gelecek Admin
Bu içerik 499 kez okundu.

14. bölümde Arif’i öldüren ve Ömer hakkında infaz emri veren Zafer’in karşısına Başbuğ çıkmış ve derhal Ömer’in serbest bırakılmasını istemişti. Başbuğ’un bu isteği, Zafer’in hiç hoşuna gitmez. Bir yandan da Başbuğ’u karşısına almak istemeyen Zafer, isteksiz bir şekilde telefonu kaldırır ve Ömer’le ilgili son kararını Bekir’e bildirir.


Ömer, Solaklı’nın Mekanında

Ömer, kendisine tuzak kuran babasının eski arkadaşı Solaklı’nın mekanına gider. Amacı, Solaklı’dan hesap sormaktır. Ancak önce Solaklı’nın Zafer’in adamı olup olmadığını öğrenmek zorundadır… Bunun için Solaklı’ya bir tuzak kurmaya karar verir.

Planları teker teker bozulan Zafer iyice çıldırmıştır. Bekir’e talimat vererek mahalleye baskın düzenletip herkesi içeri attırma talimatı vermiştir. Hüsnü ise Zafer’e olan öfkesini anlatmanın fırsatını arar.


Işık ve Tümay, Zafer’e Karşı…

Zafer’in işlediği günahlar özel hayatı ve ailesini darmadağın etmiştir. Nesteren’le arası bozulmuş, Tümay bunalıma girmiş, yeğeni Işık ise evi terkederek gazeteci Leyla’nın evine sığınmıştır. Işık, Zafer’den anne ve babasının intikamını almak için Ömer’le işbirliği yapmaya karar verir.

 

Sevdiği adamın babası tarafından öldürüldüğü gerçeğini bir türlü kabul edemeyen Tümay ise bunalımdadır. Bileklerini keserek intihar etmek ister ancak başarılı olamaz. Babasına olan nefreti her geçen gün büyümektedir. Sonunda ölümcül bir plan yapmaya karar verir…

 

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in,

başrollerini Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Sevtap Özaltun, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 25 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!