Erkan Aydar Kimdir?

Küçük yaşta başlayan müziğe ilgisini aradan geçen zaman içinde daha da geliştirerek başarılı işler yapmak için çok çalışan Erkan Aydar 1981 doğumlu Anadolu çocuğudur. Ararat doğumlu olan bu kendine has türkü yorumları ile bilinen sanatçı ailesi ile birlikte İzmir'e göç etmek zorunda kaldı.

Erkan Aydar Kimdir?
Erkan Aydar Kimdir? Admin
Bu içerik 987 kez okundu.

Küçük yaşta başlayan müziğe ilgisini aradan geçen zaman içinde daha da geliştirerek başarılı işler yapmak için çok çalışan Erkan Aydar 1981 doğumlu Anadolu çocuğudur. Ararat doğumlu olan bu kendine has türkü yorumları ile bilinen sanatçı ailesi ile birlikte İzmir'e göç etmek zorunda kaldı. Yüreği kocaman olan ve türkülerle beslenen bedenini müzik ateşi ile yanmasına daha fazla dayanamayarak lise yıllarında profesyonel müzik ustası olmak için çıktığı bu yolda başarılı ve emin adımlar ilerleyen genç sanatçı bir birinden değerli ve seçkin parçalardan oluşan eserler ortaya koymuştur. Çıkarttığı albümler ile büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmeyi başaran sanatçı gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok Avrupa ülkesinde düzenli konserler vermektedir.

Geleceğin Beste Fabrikası

Albümündeki şarkılardan bazılarına ünlü ve bilinen yönetmenler eşliğinde çeşitli yerlerde video klipler çekerek başta kral TV ekranlarında olmak üzere birçok video klip sitesinde yayınlanmıştır. Ayrıca yeteneği sayesinde iki dizede oyuncu olarak rol almayı başarmıştır. Sanatçı hakkında daha detaylı bilgi almak için http://erkanaydar.com/ adresine gelmeniz yeterli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!