Airsoft Türkiye ile Maceraya Atılın

İnsanların yaşam kalitesine renk katacak, hafta sonlarını iple çekmelerine neden olacak bir çılgınlık oyunu olan airsoft ile hayatınızda denemediğiniz ve yaşamadığınız en heyecanlı ve zevkli anları tadabilirsiniz. Airsoft nedir diye soranlara en iyi cevabı bir tür çatışma ve operasyon oyunu olarak vermek mantıklı bir açıklama olacaktır.

Airsoft Türkiye ile Maceraya Atılın
Airsoft Türkiye ile Maceraya Atılın Admin
Bu içerik 244 kez okundu.

İnsanların yaşam kalitesine renk katacak, hafta sonlarını iple çekmelerine neden olacak bir çılgınlık oyunu olan airsoft ile hayatınızda denemediğiniz ve yaşamadığınız en heyecanlı ve zevkli anları tadabilirsiniz. Airsoft nedir diye soranlara en iyi cevabı bir tür çatışma ve operasyon oyunu olarak vermek mantıklı bir açıklama olacaktır. Airsoft silahı, tabancası ve mühimmatları ile adeta zorlu doğa içinde rakiplerinize, düşmanlarınıza karşı savaşmanız demektir. Tabi ki burada amaç eğlenmek ve zevk almaktır. Kullanılan hiç silah ve araç gereç gerçek değildir. Sadece gerçeğe yakın benzerlikler taşıyan replika ürünlerden ibarettir. Oyunda uyulması ve dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar vardır. Üniformasız ve gözlüksüz oynamak sakatlanma ve yaralanmalara yol açabilir.

Gerçek Eğlenceye Var mısın?

Airsoft Türkiye Derneği olarak kurulan ve bu spora gönül verenlerden oluşan topluluğun amacı tamamen eğlenmek ve spor yapmaktır. Macera, heyecan, adrenalin ve hırsın kol gezdiği bu ortamda düşmanlara karşı üstün gelmek için elinizden geleni yapmanız gerekir. Vurulanlar oyundan çıkar ve bir sonraki oyunda yeniden başlayarak devam eden bir uygulama olarak yapılmaktadır. Sosyal Medya Hesaplarımız, https://www.facebook.com/airsoftprotr https://www.instagram.com/airsoftpro_tr/ https://twitter.com/@AirsoftPRO_TR https://www.youtube.com/channel/UCCk2qg7zfMYpI0wg2_ge6Hw

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!