TANSEL KARADUMAN, “KONUŞAN ELLER” İLE BİRARAYA GELDİ…

Geçtiğimiz ay hem yorumuyla, hem de klibiyle kendinden söz ettirmeyi başaran Tansel Karaduman, “Konuşan Eller” ile Bakırköy’de işitme engellilerin sıkça bir araya geldikleri bir mekanda buluştu.

TANSEL KARADUMAN, “KONUŞAN ELLER” İLE BİRARAYA GELDİ…
TANSEL KARADUMAN, “KONUŞAN ELLER” İLE BİRARAYA GELDİ… Admin
Bu içerik 396 kez okundu.

Klibi işaret diline çeviren İşaret Dili Çevirmeni Aynur Karademir’in de katıldığı sohbette çok özel duygular yaşandı. Öncelikle iş ve sosyal hayatlarında “Konuşan Eller”in yaşadığı engellere değinen işitme engelliler, Karaduman’dan her zaman kendisinin destekçi olacağının sözünü aldılar. Hesap Ver klibini işitme engelli dostlarıyla birlikte izleyen şarkıcı, klipte Aynur Karademir’in iyiki ellerini boyandıklarını, böylelikle birçok işitme engellilere daha çok ses olduklarını, anlattı.

 

Klibin yayına girdiği günden bu yana herkesin çok mutlu olduğunu dile getiren İşaret Dili Çevirmeni Aynur Karademir; “Benim istediğimde tam da buydu. Duymasak da konuşamasak da birlikte aynı şarkıda aynı duyguda buluşabilmek. Bunu bana yaşattığınız için çok teşekkür ederim.” dedi.

 

 

 

Benim için kalpten gelen birşey ve çok farklı bir duyguydu. Bugün burada olduğum için çok mutluyum. Ben bu işi iş olsun diye yapmadım. Benim için de anlamı oldukça büyük” diyen Tansel Karaduman, daha sonra “Konuşan Eller” ile bol bol fotoğraf çektirdi…

 

Tansel Karaduman, bir kaç ay içinde büyük bir konser organizasyonu ile sahnede birlikte aynı duygu altında şarkı söyleyeceklerinin de müjdesini verdi.

 

Adını ilk kez 2014 yılında ‘Her Gece’ şarkısıyla duyduğumuz Tansel Karaduman, uzun bir aradan sonra Mayıs ayında Bonus Müzik markasıyla “Hesap Ver” isimli single çalışmasını yayınlamıştı. Sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan, 25 yıl önce Aşkın Nur Yengi’nin de seslendirdiği ve Karaduman’ın sesinden yeniden can bulan şarkının klibinde ise “Konuşan Eller” ile işaret diline yer verilmişti.

 

Tansel Karaduman, bu kez yaz aylarına Hesap Ver şarkısının yeni Remiksi ile damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özgün yorumu ve şarkısıyla beğeni toplayan sanatçı Hesap Ver’in remiksi içinMusfata Haybat ile çalıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!