BURGAN BANK KREDİLERDE YAPTIĞI FAİZ İNDİRİMİYLE EKONOMİYE DESTEK OLUYOR

Çalışmalarıyla ülke ekonomisine destek veren Burgan Bank, konut kredilerinde yaptığı faiz indirimiyle 60 aya kadar tüm vadelerde %0,99 faiz oranı sunarak müşterilerinin ev alma hayallerini gerçekleştirmesini sağlıyor. Ayrıca taşıt ve tüketici kredilerinde de faiz indirimi gerçekleştiren Banka’nın “Platin Kredi” ürünü, %1,21’den başlayan iddialı faiz oranlarıyla piyasadaki tüm vadeler için en düşük faiz oranlı tüketici kredilerinden biri olma özelliği taşıyor.

BURGAN BANK KREDİLERDE YAPTIĞI FAİZ İNDİRİMİYLE   EKONOMİYE DESTEK OLUYOR
BURGAN BANK KREDİLERDE YAPTIĞI FAİZ İNDİRİMİYLE   EKONOMİYE DESTEK OLUYOR Admin
Bu içerik 325 kez okundu.

Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç, konuya ilişkin şunları söyledi: “Burgan Bank olarak Türkiye’de yaptığımız çalışmalar ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Fitch Ratings’in, Burgan Bank’ın yabancı para uzun vadeli kredi notunu Türkiye’de alınabilecek en yüksek not olan BBB olarak belirlemesi, bu çalışmalarımızın uluslararası platformda da karşılık bulduğunu gösteriyor.


“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını uygun şartlarla karşılayabilmeleri için ürün ve hizmet geliştirmeyi ilke edinmiş bir bankayız. Bu kapsamda, dış ticaret finansmanında kullanılmak üzere 150 milyon ABD dolarlık ikinci sendikasyon kredisine imza attık.

 


“Şimdi de Bireysel Bankacılık alanında yaptığımız çalışmalarla taşıt, konut ve tüketici kredisinde önemli faiz indirimleri gerçekleştirdik. Konut kredilerimizdeki faiz indirimi ile 60 aya kadar tüm vadelerde %0,99 faiz oranı sunarak müşterilerimizin ev almalarına destek oluyoruz. Platin kredi’ ile tüm vadeler için düşük faiz oranlı tüketici kredisini sunanbankamızdan %1,21’den başlayan faiz oranları ile tüketici kredisi kullanmak mümkün.


“Ülke ekonomimizin kalkınması ve güçlenmesi için Burgan Bank olarak üzerimize düşenleri hiç tereddüt etmeden yerine getireceğimizi ve bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi tüm müşterilerimizin bilmesini isteriz ” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!