GENÇLEŞTİREN SES DALGALARI...

Cilt sarkmalarına ve kırışıklıklarına üç sistemi bir arada sunan Ultracel’de Altın İğne Tedavisi de en üst teknolojisiyle yer alıyor.

GENÇLEŞTİREN SES DALGALARI...
GENÇLEŞTİREN SES DALGALARI... Admin
Bu içerik 299 kez okundu.

Zaman su gibi akıp geçerken cildimiz de eski özelliğini kaybediyor. Kadınlar yaşlanmayla birlikte oluşan sarkmalara ve kırışıklıklara çözüm aramaya başlıyor. Cilt uygulamalarında en önemli üç teknolojiyi bir sistemde buluşturan Ultracel, cildin her katmanına ulaşarak hastalara geniş bir tedavi aralığı sunuyor.

 

Ultracel Hifu, Altın İğne Tedavisi, Grid Fraksiyonel Radyo Frekans Tedavisini son teknolojileriyle tek sistemde sunan Ultracel, cildin ihtiyacına göre kısa zamanda günlük hayatı etkilemeyen bir çözüm sunuyor.

 

Ultracel Hifu, ses dalgalarını kullanarak deride sıkılaşma ve germe etkisi yaratıyor. Ciltte gerilme yaratan Ultracel Hifu, cilt rejenerasyonu da sağlarken gençleşme ses dalgalarıyla oluyor. Altın İğne tedavisi ise ciltteki alanda hücre ve sistemlerin daha hızlı harekete geçirilmesini sağlıyor. Grid Fraksiyonel Radyo Frekans tedavisinde ise 3 boyutlu bir cilt germe işlemi sağlanıyor. Cilt altında dokuya destek veren bir ağ oluşuyor ve cilde radyofrekans enerjisi iletiyor.

 

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Ultracel, kısa zamanda pratik ve etkili çözüm sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!