AÇIK PAZAR BİRBİRİNDEN RENKLİ MARKALARLA HER HAFTA SONU ZORLU CENTER’DA

Zorlu Center, ziyaretçilerini 13 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında her hafta sonu Meydan Katı’nda kurulacak olan Açık Pazar’a davet ediyor.

AÇIK PAZAR BİRBİRİNDEN RENKLİ MARKALARLA HER HAFTA SONU ZORLU CENTER’DA
AÇIK PAZAR BİRBİRİNDEN RENKLİ MARKALARLA HER HAFTA SONU ZORLU CENTER’DA Admin
Bu içerik 368 kez okundu.

Zorlu, açık havada alışveriş keyfini birbirinden renkli ve tasarım markalarla misafirlerine yaşatmak için her haftasonu “Açık Pazar” kuruyor. Agumigu Bang Crafts, Begart, Dofu Design, Happy Art Store, Gufo Jewelry, King Naked, Lucky Culture, Naif Company, Pish Pish, Tiyrus, Vestel, Zek Design, Zorlu World ile bebek, dekorasyon, çanta, aksesuar, takı, tekstil, hediyelik eşya markaları ile Açık Pazar, misafirlerini bekliyor.

 

Açık Pazar’da ziyaretçiler, pazara özel hazırlanan çadırlarda sergilenen birbirinden renkli ürünler ile 12:00-21:00 saatleri arasında açık havada alışverişin keyfine doyacak. Misafirlere aynı zamanda DJ kabininden yükselen müzikler tüm gün boyunca eşlik edecek.

 

 

Zorlu Alışveriş Merkezi Hakkında:

 

Zorlu Alışveriş Merkezi 66.600 m2’lik kiralanabilir alanda 191 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık - yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip Zorlu Alışveriş Merkezi, toplamda 105.000 m2 alana inşa edildi. İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Alışveriş Merkezi, Levazımve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu'ya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu'ya gelebiliyor.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!