BEZİRHANE’NİN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE KONSERLER DEVAM EDİYOR

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen ve “İçinden köy geçen otel” olarak tanımlanan argos in Cappadocia, 20 Ağustos’ta Çelliçel’i mistik ve tarih kokan mekanı Bezirhane’de ağırlayacak.

BEZİRHANE’NİN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE KONSERLER DEVAM EDİYOR
BEZİRHANE’NİN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE KONSERLER DEVAM EDİYOR Admin
Bu içerik 332 kez okundu.

Bundan 1500 yıl önce keşişlerin ve rahiplerin barındığı argos in Cappadocia içerisinde yer alan Bezirhane, doğal ve mükemmel akustiğiyle şu anda Türkiye’nin en özel konser mekânlarından biri olarak yer alıyor.

 

Doğal akustiğiyle hem müzisyenler hem müzikseverler için eşsiz bir konser mekânı olan tarihiBezirhane, Yücel Canyaran'ın Sanat yönetmenliğinde Ağustos ayında da dünya çapında başarılara imza atmış Türk müzisyenleri ağırlamaya devam ediyor.

 

Bezirhane, 20 Ağustos’ta Çelliçel’e ev sahipliği yapacak. Ayşe Pelin Coşkun tarafından kurulan, 2016 Akdeniz Öğrenci Oda Müziği Yarışması’nda üçüncülük ödülü kazanan Çelliçel; Barok Dönemi’nden günümüz popüler müziklerine kadar uzanan repertuvarlarıyla Bezirhane'de keyifli bir konser için müzikseverleri bekliyor.

 

Sınırlı sayıda katılımcının yer alabileceği ve ücretsiz gerçekleşecek konserler için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!