Skechers’ın yeni marka elçisi Eda Taşpınar oldu

Amerikalı spor ayakkabı markası Skechers, Türkiye’de spor bilincini yaygınlaştırmak için yaptığı başarılı işbirliklerine Eda Taşpınar ile devam ediyor. Marka ve Eda Taşpınar’ın bir araya gelmelerinin en büyük nedeni ise Eda Taşpınar’ın spora ve sağlıklı yaşama verdiği önem.

Skechers’ın yeni marka elçisi Eda Taşpınar oldu
Skechers’ın yeni marka elçisi Eda Taşpınar oldu Admin
Bu içerik 520 kez okundu.

Skechers için Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda gerçekleştirilen özel fotoğraf çekimlerinde Eda Taşpınar şöyle konuştu:

“Skechers gibi dünyaca tanınan karizma yaratmış bir markanın elçisi olmak çok özel ve gerçekten mutluluk verici. Ama bunun da ötesinde enerjisi yüksek iki markanın yani Eda ve Skechers’ın bir araya gelmesi harika sonuçlar doğuruyor. Mikonos’ta günlerimin çoğunu spor ve uzun mesafeli yürüyüşler yaparak geçiriyorum. Bu anlamda Skechers benim için gerçekten vazgeçilmez. Spor markalarında hem coolluğu, hem rahatlığı hem teknolojiyi bir arada bulmak çok zor ve Skechers bu anlamda ihtiyaçlarımı karşılıyor.”

 

Skechers Türkiye Distrübütörü Olka Spor Genel Müdürü Yasin Kavşak ise Eda Taşpınar işbirliği ile ilgili olarak; “Skechers olarak önceliğimiz her zaman markamızın duruşuna uyum sağlayan isimlerle çalışmak. Sporu yaşam biçimi haline getirmiş, bu motivasyonunu büyük kitlelere yayabilecek, bedenine değer veren, günlük yaşamında da şıklığı ve karizması ile fark yaratan Eda Taşpınar, markamızla çok iyi örtüşüyor” dedi.

 

Türkiye’deki beşinci yılını tamamlayarak 7’den 70’e kullanıcılarının vazgeçilmezi olan Skechers, rahatlığı ön planda tutan sportif ve karizmatik marka elçileriyle işbirliklerine devam edecek.


Skechers hakkında: Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 190’dan fazla ülkede yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!