Celalettin Hakan Katırcı ve Konya

Celalettin Hakan Katırcı Yapı İnşaat Sektörünün iddialı firması Makpel Panelin Yönetim Kurulu Başkanı ve Yapı sektörünün en başarılı isimlerinden olan iş adamı.

Celalettin Hakan Katırcı ve Konya
Celalettin Hakan Katırcı ve Konya mersin
Bu içerik 613 kez okundu.

            Yapı İnşaat Sektörünün iddialı firması Makpel Panelin Yönetim Kurulu Başkanı ve Yapı sektörünün en başarılı isimlerinden olan iş adamı Celalettin Hakan Katırcı Piyasada yakaladıkları başarılarını, zaman içerisinde devamlı artış gösteren gün artan ihtiyaçlar, beklentiler ve sürekli gelişen teknolojileri kendilerine yol olarak çizdiklerini ve hedeflerine ilerlerken bu yoldan geçtiklerini belirtmektedir. Teknoloji karşısında yenik düşmemek için yeniliğe açık olmanın başarılı olmakta büyük etkisi olduğundan bahsetmektedir. Yapı alanında yenilikçi fikir ve anlayışın kendileri için önemli bir ölçüde değer taşıdığını ve bunları hayata geçirecek gerekli tüm çalışmalarının uzman ekipler tarafından devam etmekte olduğunu bilmekteyiz.

 

            Celalettin Katırcı iş dünyasında ki güvenilirliğinin sağlam ve devamlı güncel tutunulan vizyona bağlı olduğunu, dinamik bir ekip çalışması, en yeni donanımlara sahip ekipmanlar ile kaliteli hizmetten geçtiğini bildirmektedir ve firma olarak izledikleri stratejilerin en başında bu temel ilkelere bağlı olduklarını da belirtmeden geçemiyor.

 

            Yapı alanında oldukça iddialı işlerle anılan Celalettin Hakan Bey Merkezi Konya bulunan ve Türkiye nin 30ilçesinde bayilikleri ile talepleri karşılamaya çalışan firma, 2011 yılından itibaren üretimini sürdüren yapı sektöründe Türkiye' nin çeşitli yerlerinde iç ve dış piyasalarda yükselmeyi hedeflediklerini, Üretim kapasitelerini arttırarak en kaliteli ve en güvenilir ürünleri üretmeye devam edeceklerini bildirmektedir.

 

            Türkiye ve Konya ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. İstihdama önemli katkıda bulunan firmanın Makpel Panelin Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan KATIRCI genç bir bakış açısı ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir.

 http://celalettinhakankatirci.blogspot.com/

 

celalettin hakan katırcı konya haberler celalettin katırcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!