Prontotour, The ONE Awards Ödülü’yle

Yurtdışı turlarda sektör lideri Prontotour, Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, turizm sektöründe 2015’te marka ve itibar değerini en çok arttıran marka seçildi. Gecede, toplam 12 ilde 536 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda ikisi B2B olmak üzere 36 sektörün en itibarlı şirketleri belirlendi.

Prontotour, The ONE Awards Ödülü’yle
Prontotour, The ONE Awards Ödülü’yle Admin
Bu içerik 516 kez okundu.

2016’ya ödülle başlamanın sevincini yaşadığını belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali ONARAN: “ 2016’ya böylesine önemli bir ödülle başlamanın gururunu yaşıyoruz. Umarım tüm yıl boyunca, ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla daha nice başarılara imza atarız. Rekabetin yoğun olduğu turizm sektöründe fark yaratmak, kalıcı, kaliteli ve yenilikçi hizmet standardıyla mümkündür. Biz, hiçbir zaman sektör lideri olmanın getirdiği rehavete düşmedik, sürekli heyecanımızı canlı tuttuk. Prontotour olarak ‘’Farklıyız, Çünkü…’’ başlığı altında sıraladığımız vazgeçilmez mottoların, bizlere itibar olarak döndüğünü bir kez daha gördüğümüz için, mutluyuz. Aslında hepimizi gururlandıran bu ödülü bizlere, değerli misafirlerimiz verdi. Bu zamana kadar kalite ve güven ilkesiyle misafirlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Mutluluk ve keşif yolunda bizleri seçen tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ederiz.” dedi.

 

Konusunda uzman 5 kişilik bir marketing departmanına sahip Prontotour, marka çalışmaları için; PR alanında Markaevi, sosyal medya konusunda Hype ve reklam ajansı olarak da Güzel Sanatlar Kreatif ile uzun yıllara dayanan işbirlikleriyle de dikkat çekiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!