İran’ın Sağlık Devleri İstanbul’a Geliyor

Son dönemde İran ile olan ticari ilişkilerin canlanmaya başlaması, medikal sağlık sektörünü de yakından ilgilendiriyor. Bu yıl 23.kez TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan Expomed fuarına İran’ın sağlık devleri de katılım sağlayacak. Avrasya’nın en büyük medikal buluşma noktası Expomed’e İranlı hastane sahipleri, laboratuvar merkezleri ve sektörün önemli temsilcileri ile VIP konuklar katılacak

İran’ın Sağlık Devleri İstanbul’a Geliyor
İran’ın Sağlık Devleri İstanbul’a Geliyor Admin
Bu içerik 1228 kez okundu.

 

22 yıldır sağlık sektörünün nabzını tutarak sektörün gelişiminde büyük rol oynayan EXPOMED fuarı, bu yıl 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarın uluslararası bir boyutta gerçekleşmesi ve İstanbul’un doğu ile batının buluşma noktası olmasıyla, medikal sağlık sektörü adına tüm dünyadan katılımcı ve ziyaretçiler bu fuarda ağırlanacak. EXPOMED, 87 ülkeden 36.000’e ulaşan ziyaretçisi, 44 ülkeden 1200’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile her yıl düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Bu yıl fuarın ‘Ziyaretçi Odak Ülkesi’ ise İran.

 

Bu yıl İran’dan yaklaşık 300 kişilik bir alım heyeti EXPOMED Fuarı’nı ziyaret edecek

 

 

Medikal Sağlık sektöründe İran, Türkiye için önemli bir potansiyel barındırıyor. İran’da nüfusun giderek artması ile sağlık harcamalarına yapılan yatırım oldukça yüksek. Bu anlamda REED TÜYAP Fuarcılık Genel Müdürü Ali Muharremoğlu şu açıklamalarda bulunuyor; “İran Türkiye medikal sağlık sektörü için çok büyük bir potansiyel barındırıyor. O nedenle bizler de bu yıl odak ülke çalışmalarımız kapsamında İran’ı fuarımıza konuk edeceğiz. Çoğunluğu Tebriz ve Tahran’dan olmak üzere İran’ın sağlık devleri diye nitelendirebileceğimiz hastane sahipleri, laboratuvar sahipleri, medikal distribütörler, sektörün ileri gelen pazarlama ve satın alma birimleri 24-27 Mart tarihleri arasında Expomed’de olacak. İran’da sağlık sektörü gelişmeye açık bir alan. TÜYAP’ın İran’da yer alan ofisi ile bizler medikal sağlık sektöründeki son gelişmeleri yerinden izleyebiliyor ve değerlendirebiliyoruz. İran’ın sağlık fuarlarında yer alarak sektörü derinlemesine inceliyoruz. Örnek vermek gerekirse İran’da kardiyolojideki gelişmeleri onkolojideki gelişmeler henüz takip edemiyor. Bu nedenle, sağlık sektöründe hizmet veren yaklaşık 300 kişilik İranlı VIP konuğumuz fuarı ziyaret edecek.  Özetle, Türkiye’den birçok firma, Expomed Fuarı’nda İran’la yüksek iş hacmi oluşturabilecek”.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!