Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

MERMED Medya Gurup

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Tuğrul  DEMİR
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com
Haber Müdürü
Selim KURTCAN
Selim@Trgundem.com

SİYASET
Haldun Okdemir
Haldun@Trgundem.com
GÜNDEM
Serkan PORTEL
Serkan@trgundem.com
DÜNYA
Mahmut Görgen
Mahmut@trgundem.com
SPOR
Vadi Sağdıç
Vadi@Trgundem.com


HUKUK DENIŞMANI
Av.A.Erdem Akyüz
erdemak@gmail.com

GECE EDİTÖRÜ
Nehir Kalmaz
Nehir@trgundem.com

REKLAM
Vadi SAĞDIÇ 
Vadi@Haberlermersin.com


İLETİŞİM
Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com


VERGİ NO  : Liman /8796588412

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaspersky Lab’in Araştırması Kullanıcıların Kötü Şifre Alışkanlıklarını Gösteriyor
Kaspersky Lab’in Araştırması Kullanıcıların Kötü Şifre Alışkanlıklarını Gösteriyor
UCB Pharma, Nöroloji Departmanı’na yeni bir ismi dahil etti
UCB Pharma, Nöroloji Departmanı’na yeni bir ismi dahil etti