SEVGİ GÖNÜL KÜLTÜR MERKEZİ BLURB - IMPROVISERS’ CHOIR’I DİNLEYİCİYLE BULUŞTURDU

Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi (SGKM) Aralık ayında sanatsal direktörlüğünü Jenni Roditi’nin yaptığı Blurb-Improvisers’ Choir’i ağırladı. 7 Aralık 2016 Çarşamba günü müzik tutkunlarının karşısına çıkan koro, geniş yelpazeye sahip repertuarını seyirciyle paylaştı.

SEVGİ GÖNÜL KÜLTÜR MERKEZİ BLURB - IMPROVISERS’ CHOIR’I DİNLEYİCİYLE BULUŞTURDU
SEVGİ GÖNÜL KÜLTÜR MERKEZİ BLURB - IMPROVISERS’ CHOIR’I DİNLEYİCİYLE BULUŞTURDU Admin
Bu içerik 134 kez okundu.

Sevgi Gönül Kültür Merkezi, Aralık ayı etkinliklerine devam ediyor. 7 Aralık 2016 Çarşamba günü sanatsal direktörlüğünü Jenni Roditi’nin yaptığı Blurb-Improvisers’ Choir’i müzik severlerle buluşturdu. “Karışımı karıştırmak” sloganından hareket eden Improvisers’ Choir, kendilerine özgü tarzıyla sesleri ve rolleri karıştırarak seyirciye unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı.

 

Koro, geniş bir yelpazeye yayılan vokal stillerinde profesyonel performanslar sergileyen sanatçıları bir araya getiriyor. Sanatsal direktör Jenni Roditi, sahnede müzikal işlevleri tanımlayan işaretler kullanarak, farklı bir tarz yansıtıyor. Müziğin icra edildiği ana kadar koro tarafından bilinmediği projede, her sanatçıya performansın içinde kendi fikirlerini üretme fırsatı sunulan koroda sadece seslerin değil, rollerin de “karışımı karıştırılıyor”.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin, Mars ve Jüpiter'e uzay aracı gönderecek
Çin, Mars ve Jüpiter'e uzay aracı gönderecek
2016 Yılına Damgasını Vuran Olaylar
2016 Yılına Damgasını Vuran Olaylar