Kıbrıs’ta Bir Tatil

Kıbrıs Otel insanları büyülemek için o kadar çok güzelliğe sahiptir ki buraya gelenle tatillerinde en çok hoşuna giden şey sorulduğunda her biri farklı güzelliklerden bahsetmektedir. Bu da bu bölgenin imkân çeşitliliğinin ne kadar fazla olduğunu gösterir. Her anlamda memnun kalabileceğiniz bir tatil imkânı sunan Kıbrıs otel size aynı zamanda ailenizle birlikte bir tatil yapabilme imkânı sağlamaktadır. Her yaş kesimine uygun aktivitelere sahip olan bu tesislerde siz yetişkinler heyecan dolu adrenali bol etkinliklere katılırken çocuklarınız da küçük yaş gurubu için düzenlenen eğitici ve eğlendirici aktivitelere katılabilir. Eşinizle, sevgilinizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza harika bir tatil imkânı yaşayabileceğiniz Kıbrıs otel hizmetlerinde önceliği misafirlerinin konforuna vermektedir.

Kıbrıs’ta Bir Tatil
Kıbrıs’ta Bir Tatil Admin
Bu içerik 235 kez okundu.

 

Kıbrıs Otel insanları büyülemek için o kadar çok güzelliğe sahiptir ki buraya gelenle tatillerinde en çok hoşuna giden şey sorulduğunda her biri farklı güzelliklerden bahsetmektedir. Bu da bu bölgenin imkân çeşitliliğinin ne kadar fazla olduğunu gösterir. Her anlamda memnun kalabileceğiniz bir tatil imkânı sunan Kıbrıs otel size aynı zamanda ailenizle birlikte bir tatil yapabilme imkânı sağlamaktadır. Her yaş kesimine uygun aktivitelere sahip olan bu tesislerde siz yetişkinler heyecan dolu adrenali bol etkinliklere katılırken çocuklarınız da küçük yaş gurubu için düzenlenen eğitici ve eğlendirici aktivitelere katılabilir. Eşinizle, sevgilinizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza harika bir tatil imkânı yaşayabileceğiniz Kıbrıs otel hizmetlerinde önceliği misafirlerinin konforuna vermektedir.

Girne Otel misafirlerinin bu bölgede bir tatil yapmalarındaki en büyük neden bölgenin nadir bulunan güzelliklerinden kaynaklanmaktadır. Bu bölgeye tatil amacıyla gelenlerin çoğu kalabalıktan, gürültüden, hava kirliliğinden kaçmak için gelmektedir. Çünkü Girne otel işletmecileri tesislerini ellerinden geldiğince doğayla iç içe olan mekânlara kurmuşlardır. Hem havasıyla hem deniziyle hem de şehrin mimar güzelliği ile tatilcilere huzur dolu bir tatil imkânı sağlayan bu tesislerde her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek düzenlenmiştir. Çocuklu aileler için düzenlenmiş odalar, yeni evli çiftler için düzenlenmiş balayı odaları ya da tek kişilik ve çift kişilik konforlu odaları sayesinde Girne otel her çeşit misafiri ağırlayabilecek bir potansiyele sahiptir.

Elexus Hotel Çatalhöyük’te inşa edilmiş Girne’nin en konforlu tesislerinden bir tanesidir. Bu tesisin Ercan havaalanına olan mesafesi 32 km iken Girne merkeze olan mesafesi 12 km dir.  Her anlamda rahat edebileceğiniz Elexus Hotel misafirleri için kendine ait özel plajında ücretsiz bir şekilde havlu, şemsiye, şezlong ve buna benzer hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan tesisin her yaş gurubuna göre oda seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca balayı odaları, ileri yaş dostu odaları, genç dostu odaları gibi oda seçenekleri de bulunmaktadır. En kalabalık kongrelerinizi yapabileceğiniz mekânlardan biri olan Elexus Hotel bu hizmetini hem dışarıdan gelen misafirleri için hem de Girne’nin yerli halkı için sunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!